به گزارش افکارنیوز،

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار شد که حنیف‌ عمران‌زاده به عنوان عضو جدید کادرفنی به بازیکنان این تیم معرفی شد. 

* مثل روز گذشته و تمرین نوبت صبح، هیچ‌کدام از اعضای کادر پزشکی تیم استقلال در تمرین این تیم حضور پیدا نکردند. آنها به خاطر اتفاقات رخ داده در فرودگاه دوحه و بی‌احترامی یکی از بازیکنان به پزشک این تیم در تمرین حضور نداشتند.

* پیش از شروع تمرین محمود فکری بازیکنان را جمع کرد و خیلی کوتاه با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی استقلال از بازیکنان خواست که محکم و سفت تمرین کنند تا بدنهای آنها حسابی روی فرم بیاید.

* قبل از آغاز تمرین، محمود فکری برای دقایقی با ووریا غفوری به صحبت پرداخت و وضعیت جسمانی وی را جویا شد. 

* سیاوش یزدانی مدافع تیم استقلال با تأخیر به محل تمرین رسید. این بازیکن با تماس با اعضای کادرفنی اعلام کرد به دلیل یک مشکل با تأخیر در تمرین شرکت خواهد کرد.

* پرویز مظلومی سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز حضور داشت. 

* در بخش ابتدایی تمرین، بازیکنان به گرم کردن بدنهای خود پرداخته و سپس تمرینات تاکتیکی را در یک نیمه از زمین و دو گروه زرد و آبی برگزار کردند. در تمرین امروز، حنیف‌ عمران‌زاده نقش پررنگی را ایفا کرد و در حضور محمود فکری، صمد مرفاوی، سیروس دین‌ محمدی برنامه‌های تاکتیکی را در کنار هم اجرا کردند. 

* داریوش شجاعیان و محمد بلبلی روز گذشته در تمرین امروز حضور پیدا نکردند. بلبلی خواستار رضایتنامه شده و داریوش شجاعیان همچنان بلاتکلیف است.

*ووریا غفوری به دلیل مصدومیت، امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد.

تمرینات تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی همچنان ادامه خواهد داشت و قرار است بعد از بازگشت ملی‌پوشان این تیم تمرینات به صورت فشرده‌تر برگزار شود.