به گزارش افکارنیوز،

مهدی امیر‌آبادی درباره حضور محمود فکری به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال ، اظهار داشت: به نظرم در این شرایط محمود فکری بهترین گزینه برای هدایت استقلال بود. هرچند که او با نساجی قرارداد داشت و این باشگاه برای جدایی او درخواست‌هایی را مطرح کرد، ولی فکری دوست داشت به خانه خود برگردد و به تیم کمک کند تا دل هواداران شاد شود.

وی خاطر نشان کرد: فکری افتخارات زیادی در استقلال داشته است. او هم کاپیتان ما بوده است و هم بزرگ تیم، بنابراین به خوبی می‌تواند جلوی بازیکن‌سالاری را بگیرد. امیدوارم یک بار دیگر مهره‌سوزی نشود و همه از فکری حمایت کنند. اصلاً بهتر است فکر کنند که یک مربی خارجی آورده‌اند. چرا ما غریبه‌ پرست هستیم؟ به مربی خارجی زمان می‌دهیم و از او حمایت می‌کنیم، اما از مربی ایرانی خیر! امیدوارم فکری هم مثل فرهاد مجیدی و مجید نامجومطلق نسوزد و همه از او حمایت کنند تا بتواند نتیجه قابل قبولی بگیرد.

بازیکن پیشین استقلال با اشاره به اینکه «استقلال در این سال‌ها هرچه خورده از سمت مدیریتش بوده است.»، یادآور شد: الان وقت آن رسیده تا با حمایت به سمت موفقیت استقلال پیش برویم. همه باید دست به دست هم بدهند تا این استقلال که الان شرایط خوبی ندارد بتواند به روز‌های خوبش برگردد. الان شرایط خیلی بد است، برخی بازیکنان رفته‌اند، پنجره نقل‌وانتقالات بسته و زمان زیادی هم از دست رفته است.

امیرآبادی درباره اینکه گفته می‌شود علی کریمی برای تمدید قرارداد با استقلال درخواست 10 میلیارد تومان کرده است، تصریح کرد: در این رابطه مقصر اول فدراسیون فوتبال است که قانون عدم جذب بازیکن خارجی را گذاشته است. آقای کریمی! شما یا هر بازیکن دیگری باید بدانید که در استقلال مطرح شده‌اید. پیراهن استقلال ارزش دارد و الان که پنجره بسته است نباید این در‌خواست‌ها را بکنید. الان تیم به مشکل خورده است و باید همه کمک کنند، اما اگر استقلال را دوست ندارید این یک بحث دیگر است. این بازیکنان در استقلال دیده شده‌اند و باید انصاف داشته باشند.