به گزارش افکارنیوز،

آخرین دیدار روز دوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال با برتری تیم زغال سنگ طبس مقابل یکی از قدرت‌های هندبال ایران یعنی سپاهان اصفهان به پایان رسید. این بازی را تیم زغال سنگ طبس با نتیجه 21 بر20  به سود خود به اتمام رساند.

مجید رحیمی زاده، سرمربی تیم هندبال سپاهان در پایان این مسابقه اظهار داشت: بازی حساسی بود و در نهایت تیم طبس توانست به پیروزی برسد. چند ماه است که آنها تمرینات خود را آغاز کرده اند و شرایط خوبی دارند. این پیروزی را به آنها تبریک می گویم.

وی ادامه داد: به نظر من علت اینکه ما بازی امروز را با اختلاف یک گل واگذار کردیم اشتباهات داوری بود. احترام خاصی برای داوران قائل هستم و از آنها می‌خواهم که اگر قانونی قضاوت می کنند شرایط برای هر دو تیم یکسان باشد تا شائبه ای ایجاد نشود. اشتباهات داوری بخشی از بازی است، اما در برخی از لحظات احساس کردم که داور دچار اشتباه شده است.

سرمربی تیم هندبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش امسال هم جز مدعیان خواهد بود یا خیر، عنوان کرد: با یک بازی نمی‌توان ادامه کار را پیش بینی کرد. ما قطعاً امسال هم مدعی هستیم و در روزهای بعدی باید حریفان مان را آنالیز کنیم تا به شناخت کافی از آنها برسیم.

وی افزود: امروز شناخت زیادی از تیم حریف نداشتیم، اما با توجه به اینکه ما چند بازی دوستانه در اصفهان برگزار کرده بودیم فکر می‌کنم آنها فیلم بازی ما را دیده بودند و شناخت خوبی از ما داشتند. هنوز چیزی تمام نشده است و امیدوارم تیم مان خیلی زود به شرایط ایده آل بازگردد.