به گزارش افکارنیوز،

مهدی عبدیان، عضو هیئت مدیره باشگاه  استقلال  این باشگاه، در خصوص پیوستن  سعید واسعی  به تراکتور، اظهار داشت: ما از مدت‌ها پیش به دنبال جذب واسعی بودیم. بعد از اینکه مشکلاتی پیش آمد و مذاکرات متوقف شد، واسعی اقدام به فسخ یکطرفه قراردادش با پیکان کرد. بعد از مشورت‌های صورت گرفته با افراد حقوقی، این احتمال را دادیم که اگر با او قرارداد ببندیم با محرومیت مواجه و باشگاه استقلال دچار چالش جدیدی خواهد شد.

وی افزود: برای اینکه باشگاه استقلال به مشکل نخورد تصمیم گرفتیم از راه قانونی جلو بریم و مذاکراتی با مدیران باشگاه پیکان داشتیم و آنها هم بر غیرقانونی بودن فسخ قرارداد واسعی تاکید داشتند. من شخصا با مدیرروستا در این‌باره صحبت کردم و او هم به من توضیحاتی ارائه داد و جا دارد از او و همکاری مدیران باشگاه پیکان تشکر کنم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: بعد از این مذاکرات، دوباره با باشگاه پیکان جهت گرفتن رضایت‌نامه واسعی با رقم صحبت شد و در دوره مدیریت گرشاسبی وارد مذاکره شدیم و همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت، ولی واسعی صبر نکرد و ترجیح داد با رقم خیلی بالاتر راهی تیمی دیگر شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مذاکراتی که با مدیر برنامه‌های واسعی داشتیم، متذکر شدند که اگر استقلال با واسعی قرارداد ببندد باید ریسک محرومیتش را هم بپذیرد، اما اینجا باشگاه بزرگ استقلال است و هیچ وقت به خود اجازه نمی‌دهیم به خاطر یک بازیکن با احساسات هوادار و نام استقلال بازی شود.