به گزارش افکارنیوز،

محمد علوی در خصوص مراسم قرعه‌کشی لیگ بیستم اظهار داشت: خدا را شکر قرعه‌کشی خیلی خوبی بود، البته فرقی نمی‌کند که هفته اول یا آخر با چه تیمی بازی می‌کنیم. هفته‌های اول سخت است، ولی تیم کم کم جا می‌افتد. ان‌شاءالله امسال هم دوباره سهمیه آسیا را به دست بیاوریم و همچنین نماینده خوبی برای کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

سرپرست تیم فولاد در خصوص حضور هواداران عنوان کرد: از خدایمان است که هواداران باشند. آنها به بازی گرمی می‌دهند، ان‌شاءالله کرونا تمام شود و این عزیزان که می‌توانند برای بازیکنان انگیزه باشند در مسابقات حاضر شوند.

علوی در مورد این که آیا قول قهرمانی به هواداران فولاد می‌دهد گفت: قول قهرمانی سخت است، اما تمام تلاشمان را به کار می‌بندیم و مطمئن هستم کادر فنی جوان و سعید آذری باتجربه کار بزرگی را انجام می‌دهند. الحمدالله تیم آرامی هستیم، ان‌شاءالله امسال بتوانیم در آسیا بدرخشیم.

مدیرروستا: قرعه‌های پیکان خوب بود

سرپرست تیم فوتبال پیکان از قرعه‌کشی لیگ بیستم ابراز رضایت کرد.

علی اصغر مدیر روستا در خصوص قرعه‌کشی لیگ بیستم اظهار داشت: مراسم خیلی خوبی برگزار شد. فکر می‌کنم بخت و اقبال در قرعه‌کشی دخیل است. قرعه‌ها برای ما خوب بود. هفته‌های ابتدایی بازی‌های راحت‌تری داریم.

وی در مورد این که قرعه پیکان به نظر هیجان‌انگیز است گفت: می‌توان این را گفت، اما همان طور که گفتم بخت و اقبال هم در آن دخیل بود.