به گزارش افکارنیوز،

سپهر حیدری پس از قرعه کشی لیگ بیستم درمور اینکه قرعه خوبی را برای پرسپولیس خارج کرد، اظهار داشت: همه تیم‌ها قابل احترام هستند اما فکر می‌کنم در چند هفته اول بین حریفان پرسپولیس فقط یک تیم در خط مدعی قهرمانی باشد. شروع مسابقات برای پرسپولیس خیلی مهم است چون این تیم بعد از یک ریکاوری خیلی کم وارد مسابقات می‌شود.

حیدری افزود: همه بازی های پرسپولیس سخت است اما مثل فصل قبل که با سه تیم صدرنشین بازی کرد و در هر سه شکست خورد، نیست. این بهتر است و  پرسپولیس بهتر می‌تواند خودش را پیدا کند. البته تیمی که می خواهد قهرمان شود برایش فرقی نمی کند هفته چندم با چه تیمی بازی می کند. قطعا برای شاگردان یحیی گل محمدی هم فرقی نمی کند با چه تیمی بازی کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه آیا قرعه خوبی انجام شده، گفت: به نظرم قرعه خوبی بود. هفته هشتم هر دو تیم (استقلال و پرسپولیس) جا افتاده‌اند. یک دربی خیلی خوب را شاهد خواهیم بود. ولی در بازی‌های دیگر فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی می‌کند. تیمی که می خواهد قهرمان شود هربازی برایش یک فینال است.

وی در مورد شرایط لیگ امسال عنوان کرد: کاش به خاطر پرسپولیس و دیگر نماینده‌ها دیرتر شروع می‌شد اما کاری نمی‌توان کرد. سازمان لیگ مجبور است. تمام کشورها هم شروع کرده‌اند. ولی امسال باید همه جوره مراقبت کرد به خصوص بازیکنان باید از خودشان مراقبت کنند چون خطر مصدومیت خیلی زیاد است.