به گزارش افکار نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ آنها باید برای صعود از این گروه، فردا تحت هر شرایطی الریان قطر را شکست دهند. آرش برهانی مهاجم سرعتی استقلال در گفتوگو با خبرنگار خبرآنلاین حرفهایش را در مورد بازی فردا اینگونه آغاز میکند: بازی بسیار حساسی در پیش داریم و ویژگی این مسابقه این است که خیلیها به آن به عنوان یک بازی ملی نگاه میکنند. مردم ما به اینگونه بازیها حساسیت ویژهای دارند و امیدوارم بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم.


برهانی در پاسخ به این سوال که آیا از دست دادن قهرمانی در لیگ برتر در روحیه شما تأثیر منفی نگذاشته می‌گوید: «بیشتر بازیکنان استقلال باتجربه هستند و سرد و گرم این فوتبال را چشیده‌اند. ما بارها در این شرایط سخت قرار گرفته‌ایم و آنقدر تجربه داریم که بازی‌های لیگ تأثیری در بازی‌های ما در لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشد. امیدوارم با حمایت هواداران این بازی را ببریم.»

از آرش می‌پرسیم که قول گلزنی در این بازی را می‌دهی و او می‌گوید: «شرایط روحی خوبی دارم و از لحاظ بدنی فوق‌العاده آماده هستم. خیلی دوست دارم در این بازی گلزنی کنم و اگر گل زدم مطمئن باشید خوشحالی جدید رو خواهم کرد. حتی اگر پشتک هم زدم تعجب نکنید.»


قرارداد آرش با استقلال به پایان رسیده و او در مورد وضعیتش برای سال آینده میگوید: فعلا که چیزی مشخص نیست ولی من یک استقلالی هستم و اگر مرا بخواهند در این تیم میمانم.