به گزارش افکارنیوز،

مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال بسیار به آینده فوتبال ایران و تیم ملی امیدوار است. بخش هایی از مصاحبه دبیر امیدوار و با روحیه فدراسیون فوتبال را بخوانید:

*خوشبختانه با پیش‌بینی‌های که فدراسیون انجام داد، دو اردوی تدارکاتی در ازبکستان و ترکیه برای تیم ملی فراهم شد. در اردوی تاشکند یک دیدار دوستانه با تیم ملی ازبکستان نیز انجام شد که ثمرات خوبی داشت.

*اگرچه بازی با مالی در دستور کار قرار داشت اما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سلامتی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، این دیدار لغو شد. با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ترکیه به عنوان میزبان این مسابقه بود، امروز رسما اعلام کرد با توجه به گزارش پزشکی اعضای تیم مالی و به حد نصاب نرسیدن آنان این بازی لغو شد. طبق پروتکل‌های فیفا ، چون اکثریت بازیکنان مالی به کمتر از 13 بازیکن می‌رسید، به همین دلیل این بازی لغو و به تاریخ های آتی موکول می‌شود.

* فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و پیگیری بازی تدارکاتی برای اردوی آبان ماه خواهد بود. فدراسیون تمام سعی خود را در این زمینه خواهد کرد تا تیم ملی آماده رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 شود. اسکوچیچ به همراه کادر زحمات زیادی در این زمینه کشیده اند. انشاءالله بتوانیم در دیدارهای تدارکاتی بعدی رضایت مردم عزیزمان را بدست بیارویم و در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی‌کنیم.