به گزارش افکارنیوز،

عرفان پورافراز در مورد حضورش در تیم ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: تیم ذوب آهن یکی از تیم‌های ریشه دار و پرافتخار فوتبال کشور است که سابقه نایب قهرمانی آسیا را دارد و عضویت در این تیم برای هربازیکنی مایه افتخار است.

وی  ادامه داد: بازیکن فوتبال برای موفقیت باید استراحت و تغذیه خوب داشته باشد و از همه مهمتر تلاش وپشتکار  و تمرین مسمتر است. اگر چه شانس اهمیت دارد اما به نظر من تلاش و تمرین و پشتکار مداوم همان اسم دیگر شانس است و همین دو موضوع است که به یک بازیکن شخصیت می دهد.

پورافراز در در مورد کار کردن با رحمان رضایی گفت: کار کردن با رحمان رضایی برای من افتخار بزرگی است زیرا از معدود سرمربیانی است که هم سابقه حضور در لیگ برتر را دارد و هم سابقه بازی در خارج از کشور و همچنین از اصول فوتبال روز دنیا اطلاعات کاملی دارد. اوبا تمام وجود در تمرین‌ها حضور دارند و به خوبی تیم را هدایت می‌کند.

هافبک ذوب آهن در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه ادامه داد: توصیه من به همه جوانان و علاقه مندان به مستطیل سبز این است که اول از هر چیز احترام پدر و مادرشان را داشته باشند و سپس برای هدفشان با تمام وجود بجنگند وتلاش کنند. من ایمان دارم که تیم ذوب آهن با بازیکنان با تجربه و با انگیزه و کادر فنی بسیار خوبی که دارد یکی از تیم های مدعی لیگ خواهد بود. ذوب آهن تیمی ریشه دار و قوی است که بازیکنان بزرگی همچون رحمان رضایی را به فوتبال کشور تحویل داده است.

پورافراز ضمن تشکر از مدیرعامل و هیات مدیره که به او فرصت عضویت در خانواده بزرگ ذوب آهن را داده‌اند، گفت: امیدوارم با تلاش بچه‌ها و درایت سرمربی و دیگر اعضای کادرفنی و همچنین حمایت هواداران پرشور ذوب آهن، بتوانیم این تیم پر افتخار را به روزهای خوب برگردانیم. ضمن اینکه امیدوارم ملت بزرگ ایران بتوانند به زودی زود بیماری کرونا را شکست بدهند و میهن عزیز اسلامی به روزهای سلامتی و خوش پیش از کرونا بازگردد.