به گزارش افکارنیوز،

ضیا عربشاهی درباره احتمال جدایی بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس گفت: بچه‌ها باید در این وضعیت که باشگاه با آن دست و پنجه نرم می‌کند، مقداری خویشتن‌دار باشند تا مشکلات رفته رفته حل شود. طبق اطلاع من پول برانکو تامین شده ولی این پول را نمی‌توانند به خارج از کشور واریز کنند.

وی ادامه داد: شجاع 2 سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و گفته می‌شود که 90 درصد پولش را گرفته است. تعجب می‌کنم که وقتی 90 درصد قراردادش را گرفته می‌خواهد جدا شود و این کار درستی نیست. وضعیت برای بشار هم همینطور است بوده و او نیز اخیراً دریافتی داشته است. الان فقط مشکل اصلی پول برانکو است که در روز‌های آینده حتماً پرداخت می‌شود. در این بین اینکه عده‌ای استوری بگذارند که می‌توانند پول برانکو را انتقال دهند کار قشنگی نیست. من علی کریمی را خیلی دوست دارم، او بازیکن خیلی خوبی در زمان خودش بوده ولی باشگاه در حال تلاش است تا کار پیش برود.

پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: تیم با زحمات کادر فنی و بازیکنان به فینال آسیا رفته و پول زیادی وارد باشگاه می‌شود ولی مشکل اصلی مشکلات بانکی و تحریم‌ها است. خیلی از پیشکسوتان که در زمان خودشان پول نگرفتند الان کمک می‌کنند تا پول برانکو را بدهند. علی کریمی می‌داند باشگاه متولی دارد و همه می‌دانند که متولی باشگاه وزارت ورزش است.

وی با بیان اینکه «بعید می‌دانم آن استوری را علی کریمی منتشر کرده باشد» اضافه کرد: باشگاه هیئت مدیره و سرپرست دارد و آقای رسول‌پناه واقعاً زحمت می‌کشد. او تا ساعت یک و نیم نصفه شب در باشگاه حضور دارد تا مشکلات حل شود. بهتر است همه خویشتن‌دار و با حوصله باشیم. کسانی که بیرون هستند نمی‌توانند بگویند «لنگش» کن. باشگاه پول دارد ولی احتیاجی نیست که X وY حساب باز کنند و پول انتقال دهند.

عربشاهی گفت: شجاع یکی از بهترین مدافعان ایران است و ستاره تیم بوده ولی اگر باشگاه را دوست دارد و لوگوی پرسپولیس را می‌بوسد باید خویشتن‌دار باشد و ثابت کند که همه چیز فقط پول نیست. در سال 62 وقتی از جام ملت‌ها برگشتیم با پیشنهاد بالایی از دورتموند که در آن سال چهارم آلمان بود رو‌به‌رو شدم ولی به عشق پرسپولیس و به خاطر پیراهن این تیم نرفتم.