به گزارش افکارنیوز،

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی عضو فراکسون ورزش در گفت‌و‌گو با برنامه «در انتهای الوند» گفت: دو روز قبل جلسه‌ای با پیشکسوتان و کانون‌های هواداری استقلال و پرسپولیس داشتیم. در حال حاضر چیزی که به طور عاجل مطرح هست تامین منابع مالی برای برانکو به صورت ویژه است. با توجه به اینکه متاسفانه ماه‌های زیادی مدیران باشگاه‌ها قول‌هایی داده‌اند که به آنها عمل نشده و سرنوشت باشگاه‌ها به دقایق آخر رسیده است. بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس ظرف سال‌های گذشته جمع پرداخت‌های ارزی، بازیکن و مربی خارجی برای باشگاه پرسپولیس 13.5 میلیون یورو و برای باشگاه استقلال 8.5 میلیون یورو بوده است.

وی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان علی رغم اینکه ادعا می‌کنند بسیار مدیریت عالی داشته‌اند اما در عمل می‌بینیم که نسبت به هر دو باشگاه شرایط بدی را به وجود آورده‌اند. بر اساس مطالبه کانون‌های هواداری و بازیکنان پیشکسوت این موضوع را با هدف داشتن تیم‌های قوی‌تر و فراهم کردن شرایط لازم برای آنها، در دستور کار مجلس قرار می‌دهیم. باشگاه استقلال در یک سال اخیر 3 سرمربی  و در دو سال گذشته بیش از 13 عضو هیئت مدیره عوض کرده است. در پرسپولیس هم شاهد همین موضوع هستیم. عدم ثبات مخصوصاً در پشتیبانی‌های مالی که نشان دهنده رفت و آمدهای گسترده در سطح مدیریتی باشگاه‌ها و عدم ثبات آنهاست، وجود دارد.

این نماینده مجلس یازدهم یادآور شد: در این جلسات مهلتی یک ماهه داده شد که وزارت ورزش هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف کند و یک مدیر ورزشی و در عین حال اقتصادی برای باشگاه‌ها انتخاب شود که ظرف یک سال آینده و تا پایان عمر این دولت شاهد رفت و آمد مکرر مدیران نباشیم. اگر پس از یک ماه اقدام عملیاتی صورت نپذیرد وارد اقدام بعدی نظارتی خواهیم شد که همان سوال از وزیر و یا استیضاح او خواهد بود.

برنامه در انتهای الوند به تهیه‌کنندگی امیرحسین آذر، کارگردانی مسعود مرعشی با اجرای نجمه جودکی، حامد مهربانی و مجید یحیایی از حدود ساعت 7:20 صبح از شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه دوسیما می‌رود.