به گزارش افکارنیوز،

احسان پهلوان گفت: بازی در لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت بود و این برای ما که در پرسپولیس بازی نکرده بودیم واقعاً کار را دشوارتر می‌کرد.

ما یک هفته تا ده روز مانده تا رقابت‌های لیگ قهرمانان به پرسپولیس اضافه شدیم اما خدا را شکر به دلیل شناخت بالایی که از ایده‌ها و تفکرات آقا یحیی داشتیم همچنین کلاس‌های بسیار مفید تئوری که کادر فنی برای ما اجرا می‌کردند خیلی زود موفق شدیم با درک شرایط و شناخت کافی از ایده‌های کادر فنی روز به روز شرایط خودمان را در پرسپولیس بهتر سازیم و خودمان را با بقیه بازیکنان و تفکرات حاکم بر تیم تطبیق بدهیم.

گروهمان با وجود تیم‌هایی مانند الدحیل و الشارجه و دیگر حریفمان واقعاً یکجورهایی شبیه مرگ بود اما ما از گروه مرگ برای خودمان زندگی ساختیم.

احسان پهلوان گفت:

درخشش‌ من و بازیکنان جدید پرسپولیس اصلاً مقطعی نیست و حتماً ادامه خواهد داشت چون ما به پرسپولیس آمده‌ایم که در کنار بقیه بازیکنان قهرمانی ادامه و تکرار داشته باشد و ما هم قهرمان شویم.

احسان پهلوان گفت:

وقتی عاشق یک تیم باشی برای آن همه کار می‌کنی و برای رسیدن به اهدافت همه تلاشت را به کار می‌بندی. من از بچگی پرسپولیسی دو آتشه بوده‌ام و با افتخار این واقعیت را برزبان می‌آورم. از بچگی دوستدار پرسپولیس بودم و آن را کتمان نمی‌کنم. این تیم را خیلی دوست دارم و امیدوارم در تیم محبوبم که از ابتدا آرزوی بازی در آن را داشتم به بزرگترین افتخارات برسم و به همه قهرمانی‌ها با پیراهن پرسپولیس برسم.

اولین مأموریت ما قهرمانی در آسیاست بعد از آن حتماً به نوبت تلاش می‌کنیم که قهرمانی‌های داخلی را هم یکی پس از دیگری کسب کنیم و قدرت پرسپولیس را بعد از قهرمانی در آسیا بار دیگر در ایران هم نشان دهیم و به تاریخ سازی‌مان ادامه دهیم. جاه‌طلبی و عطش قهرمانی در پرسپولیس تمامی ندارد.