روز گذشته دیدار تدارکاتی سپاهان و تراکتور پشت درهای بسته نقش جهان برگزار شد، و در این دیدار دوستانه اتفاقات قابل توجهی رخ داد.

این برای اولین مرتبه بود که احسان در نقش جهان مقابل سپاهانی بازی می‌کرد که محرم نویدکیا همبازی سابقش سرمربیگری آن را برعهده داشت و در سوی مقابل نیز مهدی کیانی یکبار دیگر مقابل تراکتور بازی کرد.

در این مسابقه که با شکست یک - صفر سپاهان همراه شد، از احسان حاج صفی بین دو نیمه توسط یکی از هواداران تیم که توانسته بود خودش را به هر ترتیبی که شده به داخل ورزشگاه نقش‌جهان برساند تقدیر شد و حاج صفی در پایان این مسابقه حرف‌های امیدوارکننده‌ای برای هواداران سپاهان در حمایت از محرم نویدکیا و آینده تیم به زبان آورد. او حتی پا را فراتر گذاشت و اعلام کرد فصل آینده به سپاهان بازخواهد گشت.

حاج صفی که روز گذشته با بازوبند کاپیتانی کار را مقابل سپاهان آغاز کرد، در صحبت‌های کوتاه خود ابتدا در رابطه با مربیگری محرم نویدکیا حرف زد و گفت: «من معتقدم محرم فلسفه بزرگی دارد و صد در صد این تیم نتیجه خواهد گرفت. در آسیا فهمیدم که چقدر خوب فوتبال بازی می کردند و فوتبال بازی کردن را دوست دارد.»