ابراهیم شکوری علاوه بر اینکه مدتی سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال بود از بازیکنان پیشین پرسپولیس هم محسوب می‌شود؛ کسی که حالا نامش برای حضور در پست‌های مدیریتی باشگاه پرسپولیس مطرح است. با شکوری مصاحبه‌ای انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

نام شما برای حضور در پرسپولیس مطرح شده و...
تا این لحظه که خبر خاصی نیست ولی در صورتی که انتخاب شوم با تمام وجود در خدمت پرسپولیس خواهم بود و اگر انتخاب نشوم هم دعاگوی دوستان خواهم بود.

نگران چالش‌ها و حواشی مسائل مدیریتی در پرسپولیس نیستید؟
بالاخره مدیریت آن هم در تیمی چون پرسپولیس چالش‌ها و مشکلات خاص خود را دارد ولی اگر انتخاب شدم سعی می‌کنم صادقانه و شفاف کار کنم تا هواداران در جریان همه مسائل باشند. از طرفی من کارهای مدیریتی را انتخاب کرده‌ام و به هر حال هر کاری سختی‌های خاص خود را دارد.

طی روزهای گذشته فایل صوتی منتسب به مهدی رسول‌پناه سر و صدای زیادی کرد و در نهایت ایشان استعفا کرد.
در این مورد اگر بنده‌ اظهار نظر نکنم بهتر است. به هر حال ایشان رفتند و امیدوارم مدیر جدید هر کس که هست بتواند مشکلات را به حداقل برساند. ضمن اینکه آقای رسول‌پناه هم در مورد حضور بنده به عنوان معاون ورزشی باشگاه یا عضو هیئت مدیره صحبت‌هایی کرده بودند که به هر حال قسمت نشد.

پرسپولیس در فینال آسیا کلی غایب دارد و کارش سخت است.
ببینید به هر حال این یک بازی مهم است و تک‌بازی هم هست. همه باید دست به دست هم بدهند تا پرسپولیس این بازی را با موفقیت پشت سر بگذارد و ان‌شاءا... قهرمان آسیا شود. در مورد غایبان هم چاره‌ای نیست و بازیکنانی که به زمین می‌روند مسلماً سنگ‌تمام می‌گذارند، درست مثل بازی با النصر عربستان.

شما چقدر امیدوارید محرومیت عیسی آل‌کثیر برای بازی فینال بخشیده شود؟

تا جایی که من می‌دانم باشگاه دفاعیه خود را فرستاده و ان‌شاءا... محرومیت این مهاجم خوب بخشیده می‌شود اما در کل نفراتی که به میدان می‌روند باید جای خالی محرومان و مصدومان را به خوبی پر کنند تا ان‌شاءا... افتخار بزرگی برای فوتبال ایران رقم بخورد.