‌پل پوگبا اخیراً به دلیل مشکلات ناشی از مصدومیت و پس از آن ابتلا به کرونا وضعیت خوبی را تجربه نکرده و دائماً تلاش کرده که خود را به ترکیب اصلی منچستر یونایتد تحمیل کند؛ در عین حال عملکرد نه چندان خوب او در فصل جدید با انتقادات زیادی نیز همراه بوده است.

اگرچه ستاره فرانسوی در آخرین وقفه بازی های ملی برای تیم ملی کشورش عملکرد خوبی ارائه داد اما دیدیه دشان، سرمربی خروس‌ها اکنون تایید کرده که پل پوگبا در بهترین وضعیت خود به سر نمی‌برد. دشان در این باره گفت: " من هیچ توصیه ای برای او ندارم. او تیم را خوب می‌شناسد و اخیراً برای باشگاهش نیز به میدان رفته است. شرایط پوگبا در منچستر یونایتد به گونه ای است که او نمی‌تواند از زمان بازی و موقعیت خود راضی باشد. او در بهترین وضعیت خود نیست."

دشان در ادامه گفت: " مصدومیت های پیاپی یکی پس از دیگری برای او به وجود آمد و ابتلا به کرونا کار را برایش سخت‌تر کرد. به نظر من  او باید ریتم مورد نظر خود را پیدا کند. از نظر من مشکلی ندارد و مطمئنم که می توانم او را مدیریت کنم. من با او صحبت خواهم کرد و چیزهای خاصی را به من خواهد گفت. من نیز هر چیزی را که احساس کنم لازم است به او منتقل می کنم."