در جریان دیداری از لیگ دسته سه فوتبال ایران، درگیری شدیدی رخ داد و یک خبرنگار با ضربه مربی تیم میهمان از هوش رفت.

به گزارش فارس، در دیدار دو تیم دارتاک خرم‌آباد و سپاهان‌نوین اصفهان از هفته هفتم دور دوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران در ورزشگاه تختی خرم‌آباد، پس از سوت پایان دیدار دو تیم که با نتیجه ۳-۲ به نفع دارتاک تمام شد، بازیکنان و کادر تیم اصفهانی به داور بازی حمله کردند و درگیری بازیکنان دو تیم آغاز شد.

در این حین محمد یاوری سرمربی سپاهان‌نوین که بارها توسط ناظر بازی و داور با تذکر جدی مواجه شد، با مشت و لگد قصد یورش به دروازه‌بان دارتاک را داشت که در این بین ابراهیم شریفی خبرنگار خبرگزاری ایسنا در منطقه لرستان قصد وساطت و جلوگیری از درگیری را نمود، اما با حمله سرمربی سپاهان نوین و ضربات مشت و لگد وی نقش بر زمین شد و پس از ۱۰ دقیقه با مساعدت تیم پزشکی و ۱۱۵ به بخش اورژانس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد منتقل شد.

خبرنگار ایسنا مدت دو ساعت در حالت بی‌هوشی به سر برد که با شکایت سرپرست انجمن نویسندگان و عکاسان ورزشی لرستان از سرمربی سپاهان‌نوین، ماموران کلانتری ۱۱ خرم‌آباد یاوری را بازداشت کردند.

با تلاش تیم پزشکی بیمارستان شهدای عشایر، خبرنگار ایسنا از اتفاقی ناگوار نجات یافت و پس از دو ساعت تلاش پزشکان، سلامتی خود را بازیافت.

سرانجام با پادر میانی مسئولان هیئت فوتبال لرستان و مربیان و کادر اجرایی باشگاه دارتاک در کلانتری ۱۱ خرمآباد، به مربی سپاهاننوین رضایت داده شد.