علی بدوای در خصوص شرایط تیم فولاد خوزستان برای بازی هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان با استقلال، اظهار داشت: بعد از بازی با ذوب آهن تمرینات خوب و منظمی را برگزار کردیم و حالا آماده بازی با استقلال هستیم. باتوجه به اینکه چند بازیکن جدید گرفتیم نیاز داشتیم تا بیشتر هماهنگ شویم.

وی ادامه داد: استقلال تیم بسیار خوبی است اما بهتر از آنها هستیم. ما فولاد هستیم، تیمی که شخصیت قهرمانی دارد و مدعی قهرمانی است. هدف همه ما این فصل کسب عنوان قهرمانی است.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: بازیکنانی که جذب فولاد شدند بسیار خوب هستند و از قبل هم بازیکنان خوبی در تیم وجود داشت. با این پتانسیل بازیکن و کادرفنی، برای قهرمانی می‌جنگیم و مدعی قهرمانی هستیم.

بداوی درباره آخرین وضعیت بازیکنان کرونایی این تیم و اینکه آیا غیر از انصاری و نجاریان بازیکن دیگری درگیر کرونا شده یا خیر؟ گفت: خدا را شکر بازیکن جدیدی مشکوک به کرونا نداریم. فقط انصاری و نجاریان هستند که حتی ممکن است این دو بازیکن به بازی با استقلال هم برسند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا بعد از اینکه سال‌ها قبل به‌عنوان بازیکن با فولاد قهرمان لیگ شد در قامت مربی هم می‌تواند با این تیم این عنوان را به دست بیاورد، تاکید کرد: امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد. قهرمانی با فولاد حس بسیار خوبی دارد که امیدوارم اینبار به‌عنوان مربی این حس را تجربه کنم.‌

دیدار فولاد و استقلال قرار است روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود.