تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان در چارچوب رقابت‌های  لیگ برتر فوتبال ایران  امروز به ترتیب به مصاف شهرخودرو و صنعت نفت آبادان می‌روند.

پیکان تهران- شهرخودرو مشهد/ یک آذر ساعت ۱۶:۲۰

هدایت تیم پیکان تهران در این فصل از رقابت‌ها بر عهده مهدی تارتار است که تجربه خوبی در لیگ برتر فوتبال کشورمان دارد. تیم پیکان که فصل قبل در یک قدمی سقوط قرار داشت در این فصل رقابت‌ها به دنبال نتایج بهتری خواهد بود. از بازیکنان جدید و به نامی که امسال به این تیم اضافه شده اند می‌توان به نام‌هایی، چون محمد نوری، فرزاد حاتمی و مهدی شریفی اشاره کرد.

نکونام به استقلال رسید پرسپولیس به آبادان/ دربی کرمانی ها با حضور ژنرال/ ماشین وذوب آهن؛تکرار دیدار جنجالی لیگ نوزدهم

از مهمترین اتفاقات تیم شهرخودرو  در این فصل از رقابت‌ها حضور مهدی رحمتی به عنوان سرمربی در این تیم است. رحمتی که در انتهای فصل قبل به شکل عجیبی هدایت این تیم را بر عهده گرفت بعد از نتایج ضعیفی که در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرد آغاز بسیار قدرتمندی در این فصل از رقابت‌های لیگ داشته است. شهر خودرو چند بازیکن کلیدی خود را در این فصل از دست داده است و چندان بازیکنان به نامی را جذب نکرده است.

پرسپولیس تهران- صنعت نفت آبادان/ یک آذر ۱۶:۲۰

تیم فوتبال پرسپولیس  بعد از پوکر قهرمانی در لیگ برتر و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی اول لیگ بیستم مقابل سایپا به تساوی بدون گل رضایت داد. سرخ‌پوشان در این فصل از رقابت‌ها بازیکنان کلیدی مانند علی علیپور، مهدی ترابی و شجاع خلیل‌زاده را از دست داده اند و در طرف مقابل بازیکنان خوبی، چون میلاد سرلک، احسان پهلوان و سعید آقایی را جذب کرده اند. هدایت این تیم بر عهده یحیی گل محمدی است. بدون شک سرخ‌پوشان یکی از مدعیان اصلی این فصل از رقابت‌های لیگ برتر خواهند بود.

نکونام به استقلال رسید پرسپولیس به آبادان/ دربی کرمانی ها با حضور ژنرال/ ماشین وذوب آهن؛تکرار دیدار جنجالی لیگ نوزدهم

تیم صنعت نفت آبادان  این روز‌ها درگیر یک بحران است و با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم و ثبت نشدن قرارداد بازیکنان جدیدش، این تیم اجازه استفاده از بازیکنان جدید خود را ندارد. دیدار هفته اول این تیم به علت همین موضوع به تعویق افتاد. هدایت این تیم بر عهده سیروس پورموسوی است.