سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن در لیگ برتر اظهار داشت: امیدوارم بازی زیبایی شاهد باشیم و با توجه به شرایط 2 تیم در جدول با دست پر اصفهان را ترک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: وقتی عازم اصفهان بودیم، فوتبالی‌ها نگران بودند و با توجه به اشتباهات فاحش داوری در بازی‌های ذوب‌آهن نگران ما بودند؛ داوران ما سالم هستند و گروه داوری فردا از داوران باتجربه و پاک هستند و شناخت خوبی از آقای مهدوی دارم و خیالم از این بابت راحت است.

وی ادامه داد: اشتباه را نباید با اشتباه درست کرد، درست است ذوب‌آهن متضرر شده است اما ما گناهی نداریم.

تارتار در مورد استعفایش گفت: دیروز صحبت‌هایم را انجام داد، زمان نداریم و تا می‌خواهیم تمرینات تاکتیکی انجام دهیم به بازی بعدی می‌رسیم؛ در لیگ امسال جنگ نابرابر هست و حدود 8 تیم بودجه خوبی داشتند و تجهیز داشتند اما تیم‌هایی مثل ما به دلیل بودجه محدود نتوانستیم خوب یارگیری کنیم  البته بازیکنان خوبی نیز داریم اما تعداد آن‌ها محدود است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد: برای جدا شدن صحبت کردم اما باشگاه با استفعا موافقت نکرد و با تمام وجود راه را ادامه می‌دهیم؛ با بازیکنان صحبت کردم باید آنقدر سختی بکشیم تا ضعف‌هایمان را پوشش بدهیم.

وی در مورد ذو‌ب‌آهن بیان داشت:  2 بازی قبلی ذوب‌آهن را آنالیز کردیم، یک بازی 10 نفره بودند و نمی‌شد ملاک قرار داد و در مقابل فولاد خوب بازی کردند، ذوب‌آهن بودجه خوبی داشته  و بازیکنان باکیفیتی جذب کرده است.

تارتار خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن ساختار قوی دارد و کار سخت است، مهم این است که دست خالی برنگردیم و حتی برای 3 امتیاز به اصفهان آمدیم؛ شرایط ما در جدول از ذوب‌آهن بهتر است و بازیکنان ما کیفیت کمتری از بازیکنان ذوب‌آهن ندارند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پایان گفت: قبول دارم ذوب‌آهن متضرر شده اما ما هم گناهی نداریم، گروه داوری فردا بسیار باتجربه و باکیفیت هستند و خیالمان راحت است.