وحید فاضلی پس از پیروزی یک بر صفر نساجی مازندران مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، درمورد این مسابقه اظهار داشت: بازی پرفشاری بود و استرس زیادی روی همه اعضای تیم ما بود. همه خواستیم تا این پیروزی حاصل شود. وقتی تیم همدل شود نتیجه را هم کسب می‌کند. ما با برنامه آمده بودیم و می‌دانستیم که آنها روی ضدحملات و ضربات ایستگاهی برنامه داشتند. نبض بازی را در دست گرفتیم و چندین فرصت خوب هم خلق کردیم.

وی ادامه داد: نیمه دوم دو فرصت به حریف دادیم. درمورد گل تیم حریف هم نظرات مختلف بود. در هفته های گذشته ما هم از داوری آسیب دیدیم و همه باید تحمل کنیم. در نیمه دوم تغییراتی داشتیم و توانستیم به گل برسیم و نتیجه را حفظ کنیم. بازی‌های امسال گل های کمی دارد و همین تیمی که با رشادت بردیم را تیم های تراکتور و پرسپولیس نتوانسته بودند ببرند. برای کسب حتی یک امتیاز هم تلاش زیادی باید کرد.

فاضلی درمورد اینکه حسینی مدعی شده فشار مسئولان نساجی به داور مسابقه در طول هفته روی بازی هم تاثیرگذار بود، گفت: حسینی همکار ما است، اما من صحبت خاصی نمی‌کنم و باید منتظر نظر کارشناسان ماند. دوستان ما گفتند که توپ آفساید بود؛ البته ما قبل از آن باید به گل می رسیدیم. اشتباهات داوری اجتناب ناپذیر است و نباید به داوران فشار آورد. ما فقط می‌خواستیم از حق نساجی دفاع کنیم و بی احترامی نکردیم. این خواسته هواداران بود و باید جواب آنها را هم داد. 

سرمربی تیم فوتبال نساجی درمورد بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس، خاطرنشان کرد: کار کادر فنی از همین حالا شروع خواهد شد و بازیکنان از فردا استارت خواهند زد. فعلاً درمورد آن بازی صحبت نمی‌کنم و امیدوارم بتوانیم آن بازی را هم با نتیجه خوبی به پایان برسانیم. کار سختی داریم و باید بدانیم که نباید به حریف فرصت دهیم. نتیجه نگرفتن در دو بازی گذشته روی بازی امروز ما هم تاثیر گذاشته بود. خدا را شکر 3 امتیاز را گرفتیم و این روند در ادامه به ما کمک خواهد کرد.

فاضلی درمورد کیفیت زمین مسابقه خاطرنشان کرد: ما خودمان هم راضی نیستیم در این زمین بازی کنیم، اما کیفیت زمین نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده است. فعلاً شرایط ما این است و باید با این شرایط کنار بیاییم و حریفان هم باید تحمل کنند.

وی درمورد قفل بودن در رختکن تیم حریف و قطع برق رختکن در پایان بازی عنوان کرد:  آنها متوجه شدند که این مشکل از طرف ما نبود. معمولاً تدارکات زودتر باید به رختکن برود، اما برای آنها این اتفاق رخ نداده است. این کار اصلا عمدی نبود و این موضوع را به تیم حریف هم منتقل کردیم. فوتبال ما باید به سمت سلامت و پاکی برود. ما اصلاً این رفتارها را اگر به عمد باشد نمی‌پسندیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: تیم هایی امسال می توانند نتیجه بگیرند که آرامش داشته باشند. تیم ما به اندازه کافی مدیریت هزینه کرده است و دلم نمی خواهد بار روانی روی تیم ما باشد. اجبار ما برای نهایت تلاش برای بردن است، نه اجبار برای بردن. تمام تلاش خود را برای برد می کنیم، اما نباید اجباری برای برد باشد، چون این موضوع به تیم استرس وارد می کند. دلم می خواهد هواداران واقعی این موضوع را بدانند و به این آرامش تیمی کمک کنند.

فاضلی درمورد ضعف گلزنی مهاجمان تیمش، تصریح کرد: من از مهاجمانم گلزنی نمی خواهم، بلکه از آنها خلق موقعیت می خواهم. مهاجمان ما باید بهترین مهاجمان دفاعی باشند و خود را فدا کنند تا سایر بازیکنان گلزنی کنند. سبک بازی ما به این صورت است که بازیکنانی غیر از مهاجمان باید گلزنی کنند.

وی افزود: تیم ها به دلیل عدم حضور تماشاگران کمی اذیت می شوند. امسال تیم های بزرگی همچون استقلال و پرسپولیس هم فقر گلزنی دارند چه برسد به ما که کل هزینه تیم ما به اندازه یک مهاجم تیم های بزرگ است. امروز استرس دو بازی قبلی روی دوش تیم ما بود و همه فکر می کردند نکند گل مساوی را دریافت کنیم. امسال شاهد لیگ کم گلی خواهیم بود و من به این موضوع ایمان دارم.