احسان پهلوان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپاهان نمایش خوبی از خود در زمین ارائه داد اما در دو فرصت گلزنی که توسط بازیکنان این تیم برای او مهیا شد با عکس العمل های خوب پیام نیازمند روبه رو شد تا مانع گلزنی هافبک با تکنیک قرمزها شود.

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی احسان پهلوان و همسرش

احسان پهلوان اولین فرصت گلزنی را در دقیقه 62 روی پاس در عرض احمد نوراللهی به دست آورد اما شوت هافبک قرمزها را در حالت درازکش پیام نیازمند دفع کرد. در دقیقه 68 بازی پاس عالی نعمتی از سمت راست میانه زمین به پشت مدافعان سپاهان، احسان پهلوان را در موقعیت خوبی قرار داد که شوت پای چپ او با واکنش نیازمند راهی کرنر شد.

احسان پهلوان

احسان پهلوان خوش تکنیک که در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد قابل قبولی داشت، در هفت بازی ابتدایی لیگ برتر به میدان رفته اما هرگز نتوانسته نمایش مدنظر یحیی گل محمدی را ایفا کند و برخلاف ترابی که در روزهای بد پرسپولیس هم با گلزنی و گلسازی، سه امتیاز را برای این تیم به ارمغان می‌آورد، پهلوان در روز متوسط قرمزها کم فروغ ظاهر شد و کار خاصی انجام نداد.

به نظر می رسد احسان پهلوان نتوانسته آنطور که باید در پرسپولیس موفق باشد و هنوز بسیاری از پرسپولیسی ها حسرت از دست دادن مهدی ترابی را دارند.