مهدی فنونی‌زاده  ددر خصوص برتری دو بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته دهم لیگ برتر، اظهار داشت: استقلال مانند دیدار گذشته مقابل گل‌گهر، بازی خوبی را به نمایش گذاشت و موقعیت‌های گلزنی زیادی داشت که اگر تبدیل به گل می‌شد استقلال این بازی را پرگل تمام می‌کرد.

وی تصریح کرد: چیزی که در این چند سال در استقلال ندیده بودیم نیمه‌های دوم خوب بود که امسال تیم فکری این نقص را ندارد و برعکس نیمه دوم نمابش بهتری انجام می‌دهد. میل به گلزنی در این نیمه هم در استقلال دیده می‌شود و در مجموع این تیم به روزهای خوب گذشته بازگشته است.

پیشکسوت استقلال در خصوص دربی، گفت: دربی بازی خاصی است و با این نوع بازی و نتایج استقلال، بسیار به این بازی خوشبین هستیم؛ به شرطی که بازیکنان برای این بازی مغرور نشوند و تنها رقیب استقلال در این بازی غرور است.

فنونی‌زاده در پایان درباره حمایت از فکری تصریح کرد: از زمانی که فکری به استقلال آمد گفتم به این تیم و سرمربی باید هفت هفته زمان داد چون این تیم یک ماه دیرتر تمرینات خود را آغاز کرد و قطعا زمان می‌برد تا این تیم هماهنگ شود. هر نتیجه‌ای که در دربی رقم بخورد باید از این تیم حمایت کرد، در حال حاضر فقط زمان حمایت از این تیم و کادرفنی است.