تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای دیدار حساس دوشنبه هفته جاری مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی آماده می‌کند که این تیم در سه بازی گذشته خود سه تساوی متوالی کسب کرده و طعم برد را نچشیده است.

بازیکنان پرسپولیس پس از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا برای دفاع از عنوان قهرمانی خود بازی های خود در لیگ برتر را ادامه دادند اما مقابل نساجی مازندران، ذوب آهن و سپاهان اصفهان نتیجه ای بهتر از مساوی کسب نکردند تا با ۱۱ امتیاز از ۷ بازی ابتدایی خود به مصاف استقلال بروند.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی بردن را از یاد برده اند که همچون گذشته پاس‌های سالم به همدیگر نمی‌دهند. دقت پاس بازیکنان پرسپولیس در سه دیدار قبلی کمتر از ۸۰ درصد بوده است. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها با هدایت یحیی گل‌محمدی در یک سال گذشته، معمولاً در بازی هایی به برد رسیده اند که بهتر از اینها پاسکاری کرده‌اند. تیمی که میانگین شوت‌زنی اش هم کاهش عجیب داشته است و آنها در مجموع سه بازی گذشته به ۱۲ رسیده است تا میانگین چهار شوت در هر بازی را ثبت کنند.

یحیی گل محمدی برای اینکه تیمش به تمرکز لازم برای ارائه بازی بی نقص و با کمترین اشتباه فردی مقابل استقلال تهران برسد دقت در پاسکاری بازیکنان این تیم را در برنامه های تمرینی پرسپولیس در روزهای اخیر گنجامده است و کادر فنی سرخپوشان با دقت بالایی آن را مورد بررسی قرار می دهند.