محمود خوردبین درباره تقابل  پرسپولیس  و استقلال در دربی تهران در چارچوب دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشورمان گفت: به نظر من پرسپولیس برای این بازی آماده است. اگر بچه ها خودشان باشند میتوانند استقلال را شکست بدهد.

وی در خصوص نتیجه‌گیری پرسپولیس در چند بازی اخیر عنوان کرد: پرسپولیس بد نتیجه نگرفته شاید از این سه بازی که مساوی شد حق پرسپولیس دو پیروزی بود، ولی به هر حال این بازی‌ها تمام شده و پرسپولیس هم چیزی از دست نداده. همین الان اگر بازی‌های عقب مانده را ببرد به راحتی به صدر جدول می‌رود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره نگرانی هواداران از مسائل داوری در دربی تاکید کرد: هیچ داوری از عمد اشتباه نمی‌کند. البته هواداران هم به هرحال چیزهای دیدند که از داوری نگران هستند. من امیدوارم که داور به خوبی بتواند از پس این بازی در بیاید.

خوردبین در مورد عملکرد مهاجمان پرسپولیس تا اینجای لیگ گفت: پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و از این لحاظ مشکلی ندارد، حالا اینکه در گلزنی ناکام هستند شاید یک مسئله گذرا باشد. همه از مهاجمان پرسپولیس توقع گلزنی دارند اما نباید این مسائل باعث شود روی آنها فشاری کاذب بیاید.

وی در پایان گفت: در مجموع فکر می‌کنم پرسپولیس شانس زیادی برای پیروزی در دربی دارد  البته هواداران باید این نکته را هم در نظر بگیرند که اگر در این بازی نتیجه به نفع پرسپولیس نبود پشت کادرفنی باشند و از آنها حمایت کنند.