به گزارش افکارنیوز به نقل از ایرنا؛ مصطفی دنیزلی مربی سرشناس فوتبال ترکیه و تیم پرسپولیس تهران با رد شایعاتی مبنی بر ترک این تیم گفت: در فصل آینده نیز هدایت تیم فوتبال پرسپولیس تهران را در رقابتهای مختلف برعهده خواهم داشت.

مربی ترکیه‌ای تیم پرسپولیس تهران در باره سفرش به ترکیه گفت: با کسب اجازه از محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، برای انجام برخی از کارهای شخصی به ترکیه آمده‌ام و فردا نیز به تهران بازخواهم گشت و هدایت تیم پرسپولیس را در لیگ فوتبال باشگاه‌های بر‌تر ایران و رقابتهای باشگاه‌های آسیا برعهده خواهم گرفت.

وی در پاسخ به سووالی در باره شایعات جدایی‌اش از تیم پرسپولیس به دلیل کسب نتایج نامطلوب به همراه این تیم در لیگ باشگاه‌های بر‌تر ایران اظهارداشت، گفت: من نمی‌دانم این شایعات را چه کسانی و برای چه مقاصدی بر سر زبان‌ها می‌اندازند، من به کار خود در این تیم ادامه خواهم داد و فصل آینده نیز هدایت این تیم را برعهده خواهم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ادامه گفت: فردا به تهران باز خواهم گشت و در صورت لزوم پاسخ دیگر سوالها و حرفهایی را در گفتوگو با خبرنگاران عنوان خواهم کرد.