نادر محمدی بازیکن پیکان که در بازی های انتهای فصل قبل برای این تیم به میدان رفت، به دلیل پرتاب های اوت عجیبش، مورد توجه قرار گرفت. او در این فصل با ایم پرتاب های خود که با یک پشتک وارو همراه است، حتی روی گلزنی تیمش نیز تأثیر مستقیم داشته است و در رسانه های خارجی نیز مورد بازتاب قرار گرفت.

محمدی شب گذشته مهمان برنامه شب های فوتبالی بود و در مورد راز پشتک زدن هایش هنگام پرتاب اوت صحبت و اعلام کرد از آنجایی که او ژیمناستیک کار است، به خوبی می تواند این حرکت را انجام دهد.

محمدی در مورد پرتاب هایی که انجام می دهد گفت: پیکان در بالای جدول قرار دارد و به همین دلیل اوت‌های من هم دیده می‌شود. خدا را شکر تیم ما جایگاه خوبی در جدول دارد، به همین دلیل پرتاب های اوت من دیده می شود که کمک حال تیم و بچه هاست اما در ۲ بازی قبلی نتایج خوبی نگرفتیم. انشاالله از بازی بعدی بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

پرتاب اوت نادر محمدی بازیکن پیکان

محمدی در ادامه گفت: فصل گذشته شرایط خاصی داشتیم و با معجزه ویسی در لیگ برتر ماندیم. در این فصل شرایط ما بهتر شده و با حضور کادرفنی جدید آقای تارتار، تاکتیک جدیدی را در پیش گرفتیم و جایگاه مناسب تری در جدول داریم.

 

مدافع پیکان در واکنش به توجهی که سایت‌های داخلی و خارجی به پرتاب اوت‌ های او دارند گفت: یکی از کوچک‌ترین تاکتیک‌ های پیکان استفاده از پرتاب اوت‌های من است. البته تاکتیک‌ های دیگری هم داریم. خیلی خوب بازی می ‌کنیم و در ۲ بازی گذشته به خاطر بدشانسی نتیجه را واگذار کردیم.

او در پاسخ به این سوال که هنگام پرتاب اوت استرس ندارد عنوان کرد: میلاد محمدی بزرگ‌تر من است. حدود ۷ - ۸ سال به طور حرفه‌ای ژیمناستیک کار کردم و فکر نمی ‌کنم که هنگام پشتک زدن دچار مشکل شوم. اکنون مربی ژیمناستیک هم هستم. از ۷ - ۸ سالگی فوتبال را شروع کردم و ۴ - ۵ سال قبل از آن ژیمناستیک کار بودم. در واقع ژیمناستیک به من خیلی کمک کرد. فکر می‌ کنم ژیمناستیک برای فعالیت در هر رشته ورزشی دیگری مفید است.

محمدی در مورد انتقاد سایر تیم ها یا بازیکنان به پرتاب های او پاسخ داد: بیشتر تیم ها و بازیکنان از این تاکتیک انتقاد کردند و صحبت های خوبی را مطرح نکردند. آنها مدعی بودند که تنها تاکتیک پیکان همین است ولی ما تاکتیک های دیگری نیز داریم.