به گزارش افکار نیوز به نقل از نود،پرويز مظلومي پس از پيروزي ۳ بر صفر برابر نفت تهران گفت: به همه بازيکنانم تبريک ميگويم. ۳ گل به تيم خوب نفت زديم و ميتوانستيم گلهاي بيشتري بزنيم. قسمت اين بود که با يک امتياز قهرماني را از دست بدهيم و افسوس گذشته را بخوريم.

وی ادامه داد: بیش از ۵۰ بازی انجام دادیم و بازیکنان ما تحت فشار بودند و مصدوم شدند. با این حال قهرمانان واقعی بازیکنانم هستند که در رختکن به آنها تبریک گفتم. آنها با وجود همه سختی‌ها و کمبود‌ها ایثار کردند و بازی‌ها را خوب تمام کردیم. اگر دقت کرده باشید یک سری از بازیکنان را برای ازبکستان نگه داشتیم.

سرمربی استقلال با اشاره دیدار با نسف قارشی ازبکستان عنوان کرد: مسابقه ۵ روز دیگر خیلی مهم است. سال پر فراز و نشیبی داشتیم و با توجه به مشکلات و حواشی و شرایطی که بود خوب نتیجه گرفتیم؛ یک قهرمانی آوردم، ۴ دربی را بردیم و سهمیه آسیایی گرفتیم. در پلی آف آسیایی تلاش کردیم سهمیه آسیایی ایران بیشتر شود و در نهایت با یک امتیاز قهرمانی از دست رفت.

مظلومی خاطرنشان کرد: اگر در دیدار با شهرداری و شاهین پیروز می‌شدیم اکنون قهرمان بودیم ولی این اتفاق نیفتاد. از هواداران هم تشکر می‌کنم که یک فصل ما را تحمل و حمایت کردند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه این تیم در نیم فصل اول قهرمان بود گفت: در نیم فصل اول خیلی خوب کار کردیم اما به یکباره دچار افت وحشتناکی شدیم. بیش از ۵۰ بازی انجام دادیم و نسبت به حریفانی که در کورس قهرمانی بودند بیشتر بازی کردیم و از این بابت خیلی ضربه خوردیم. رقبا با فاصله بیشتری نسبت به ما بازی می‌کردند. ما از بازی‌های آسیایی که آمدیم بدون آنکه از هواپیما پیاده شویم به بوشهر رفتیم. خیلی از بازیکنان کلیدی را از دست دادیم.

وی افزود: در نیم فصل اول مقتدرانه صدرنشین بودیم و ۹ امتیاز از سپاهان و ۶ امتیاز از تراکتورسازی بیشتر داشتیم اما در نیم فصل دوم چند بازیکن ما مصدوم و ۲ و ۳ بازیکن کلیدی هم از ما جدا شدند.

مظلومی اظهار داشت: به فاصله ۴ روز یکبار بازی داشتیم. با این حال بازیکنان ما تلاش کردند. بازیکنان در نیمه دوم دیدار با نفت می‌خواستند بیشتر گل بزنند اما توانشان اجازه نمی‌داد. بازی ساعت ۵ بعد از ظهر با نفت انرژی بازیکنان را گرفت با این حال بازیکنان به عشق هواداران و تعصب به پیراهن تلاش کردند. برخی از مسائل خانوادگی را هم مطرح نمی‌کنم و امیدوارم درون خانواده حل شود. ما با تلاش به اینجا رسیدیم.

مظلومی در مورد اینکه این مسائل و مشکلات چیست گفت: من مربی‌ای نیستم که همه چیز را در رسانه‌ها بیان و آنها را بوق و کرنا کنم. با این حال نسبت به مربیان دیگر آمار خوبی داشتم آن هم با شرایطی که استقلال داشت. این مسائل را به فال نیک می‌گیرم. من قول یک جام دادم که آن را هم گرفتم. اگر قسمت باشد که سال سوم هم در خدمت استقلال باشم و شرایط مهیا شود قهرمانی لیگ را برای هواداران استقلال می‌گیرم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا ناگفته‌هایش را نمی‌گوید گفت: اجازه بدهید ناگفته‌ها در دلمان بماند. اگر شرایط مهیا شود می‌توانیم خوب کار کنیم. در نیم فصل دوم آرامش نداشتیم و شرایط خوب نبود. اگر شرایط مهیا شود به توافق می‌رسیم. هم اکنون بازیکنان در رختکن مشکلات را به سرمربی می‌گویند و فتح الله زاده هم در تلاش است این مشکلات را حل کند.

وی اضافه کرد: امیدوارم قبل از سفر به ازبکستان مشکلات بازیکنان ما را حل کنند و تا کار از کار نگذشته مشکلات حل شود تا با خیال راحت در ازبکستان پیروز شویم و صعود کنیم. البته همینطور هم می‌شود و وقتی ما به مرحله بعد برویم در صورت مهیا بودن شرایط می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

سرمربي استقلال در مورد اينکه امکان دارد در مرحله بعد با سپاهان بازي کنند، گفت: براي ما فرقي ندارد در مرحله بعد با چه تيمي بازي داريم. البته دوست ندارم يک تيم ايراني حذف شود اما تصور ميکنم بازي با سپاهان و در کشور خودمان براي ما راحتتر است. براي سپاهان هم همين شرايط وجود دارد.