آریا برزگر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی جوانان بعد از پایان تمرین قرمزها در محل این باشگاه حاضر شد تا در جلسه ای با ابراهیم شکوری به همراه پدرش که مدیربرنامه های او است شرکت کند. برزگر  اعلام کرد که برای تحویل یک سری مدارک تحصیلی به باشگاه مراجعه کرده است و کار خاصی ندارد اما از گوشه و کنار شنیده می شود این بازیکن با پیشنهاد چند باشگاه لیگ برتری برای نیم فصل دوم مواجه شده است.

آریا برزگر یکی از استعدادهای فوتبال ایران است که در فوتبال رشد کرد و مطرح شد، آنقدر خوب کار می کرد و خوب گل می زد که خیلی ها از متولد شدن یک سردار آزمون دیگر خبر می دادند. آریا که در رده های ملی پایه، پله پله رشد کرد، با کلی امید و آرزو در ابتدای لیگ نوزدهم به پرسپولیس آمد تا با درخشش در تیم قهرمان ایران اسم و رسمی برای خودش دست و پا کند و در رده باشگاهی هم بدرخشد. اما نه کالدرون و نه یحیی حتی یک دقیقه هم به برزگر فرصت بازی ندادند و در همه این مدت آریا فقط با پرسپولیس تمرین می کرد. 

آریا برزگر به این امید به پرسپولیس آمد که بتواند مانند مهدی قایدی که در استقلال درخشید و به یک بازیکن خوب در خط حمله تبدیل شد، بتواند عملکرد خوب خودش در تیم ملی جوانان را این بار در پرسپولیس تکمیل کند اما محرومیت عیسی آل کثیر و عملکرد ضعیف مهاجمان پرسپولیس هم این فرصت را به آریا برزگر نداد.

برزگر که خوب می داند در این سن باید بازی کند و در پرسپولیس این فرصت گیرش نمی آید، ممکن است در نقل و انتقالات نیم فصل عطای حضور در پرسپولیس را به لقایش ببخشد و راهی تیمی شود که بتواند در آن بازی کند. البته این احتمال وجود دارد که با توجه به قرارداد بلندمدت این بازیکن با پرسپولیس برزگر به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود.

این احتمال وجود دارد حضور این مهاجم جوان به همراه پدرش در باشگاه پرسپولیس بی راتباط با جدایی از جمع شاگردان یحیی گل محمدی نباشد.