مهدی علی نژاد در مورد برگزاری مسابقات بین المللی جوانان تنیس در کیش اظهار داشت: این اولین رویداد بین المللی بعد از شیوع ویروس کرونا است که در کشورمان برگزار می‌شود و میزبانی فوق العاده‌ای را شاهد هستیم. 112 نفر در این رقابت‌ها شرکت کرده‌اند که 18 تنیسور خارجی هستند و مسابقات کیفیت خوبی دارد.

وی ادامه داد: اتفاق خیلی بود. در حالی که دنیا گرفتار ویروس کرونا شده ایران توانست میزبانی را بگیرد و امیدواریم این مسابقات زمینه میزبانی در دیگر رشته‌ها هم باشد. فدراسیون تنیس اعلام کرده که قرار است 4 تا 6 میزبانی بین المللی را داشته باشد.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد اینکه فدراسیون تنیس در حال حاضر زمینی در اختیار ندارد و مجموعه استقلال هم واگذار شده است، تاکید کرد: متاسفانه در گذشته این اتفاق افتاده است و زمین‌ها به صورت چند ساله به بخش خصوصی واگذار شده است. حق فدراسیون است که زمین اختصاصی داشته باشد و در همین زمینه وزیر ورزش و جوانان دستوراتی را صادر کرده است.

علی‌نژاد که با شبکه سه سیما صحبت می‌کرد در مورد اینکه گفته شده بود در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خصوصی سازی سرخابی ها انجام می‌شود، عنوان کرد: اقدامات خیلی زیادی در این زمینه شده است. هفته گذشته جلسه آشنایی باشگاه پرسپولیس با مجموعه پذیرش فرابورس صورت پذیرفت و 14 بهمن نیز این اتفاق برای استقلال می‌افتد و بعد از آن جلسات رسمی برگزار می‌شود و اقدامات نهایی در حال انجام است.