مهدی امیرآبادی در خصوص دیدار شب گذشته استقلال مقابل نساجی اظهار داشت: بازی شب گذشته دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول استقلال به خاطر سبک بازی حریف موقعیت چندانی خلق نکرد اما در نیمه دوم کاملاً سوار بر کار شد و انگیزه پیروزی در چهره بازیکنان کاملاً نمایان بود.

وی افزود: بازیکنان استقلال فعل خواستن را خوب صرف کرده و با ضربه زیبای فرشید اسماعیلی سه امتیاز بازی را گرفتند. با وجود اینکه بازیکنان استرس داشتند و روی کادر فنی هم فشارهای زیادی وارد شده بود، بازیکنان با کم و کاستی‌هایی که وجود داشت توانستند به نتیجه خوبی برسند و سه امتیاز مهم را کسب کنند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: نکته‌ای که در چهره و ساق پای بازیکنان در دیدار شب گذشته مشهود بود، عصبانیت و استرس آنها بود. بیشتر آنها شب گذشته عصبی بودند و حرکتی که وریا غفوری انجام داد، به خاطر عصبانیت‌های قبل از بازی بود. کاملاً مشخص است که حرکت وریا ربطی به بازی نداشت اما صحبت من این است هر چقدر هم درون تیم مشکل باشد، نباید چنین حرکتی را انجام می‌داد.

امیرآبادی با اشاره به نقش بزرگ‌تر در یک تیم به فارس، گفت: غفوری کاپیتان استقلال است و نباید چنین حرکاتی را انجام بدهد. اگر او چنین رفتاری داشته باشد، نباید از بازیکنان دیگر انتظاری داشت. غفوری باید الگوی بازیکنان باشد ولی کارش اشتباه بوده است. غفوری را دوست دارم اما کار شب گذشته او در جریان بازی خیلی خیلی اشتباه بود. اگر در بدترین شرایط روحی و روانی قرار داشت باز هم نباید چنین کاری را انجام می‌داد.

وی با اشاره به انتقاداتی که بازیکنان استقلال بعد از پایان بازی از مدیریت انجام دادند،‌ عنوان کرد: گلایه‌ها را شنیدم. ما از ابتدای فصل این صحبت‌ها را مطرح کردیم و گفتیم که استقلال با این مدیریت به جایی نمی‌رسد. این باشگاه چند سال است از مدیریت و هیأت مدیره‌اش ضربه خورده و این رویه غلط اصلاح نشده است. زمین تمرین به شکلی است که بازیکن مدعی است از داخل آن شیشه خرده جمع می‌کند. بحث هتل و سفارش غذای پرسی برای بازیکنان هم یک بحث کاملاً زشت است که به بازیکنان فشار روحی زیادی وارد کرده و مجبور شدند این صحبت‌ها را به هواداران منتقل کنند. وقتی مطالبات بازیکن پرداخت نمی‌شود، شرایط همینگونه می‌شود.

کاپیتان اسبق استقلال خاطرنشان کرد: وقتی باشگاه با بازیکن قرارداد می‌بندد باید مطالباتش‌ را هم پرداخت کند. وقتی پول بازیکن پرداخت نمی‌شود، هوادار نباید از آنها انتظار قهرمانی داشته باشد. مگر می‌شود با هیچ چیز همه چیز به دست آورد؟ بازیکن خانواده دارد و زندگی‌اش خرج و مخارج دارد آنها باید مطالباتشان را دریافت کنند تا روی فوتبال تمرکز داشته باشند.مدیریت باشگاه اول باید زمین مناسب و امکانات در اختیار باشگاه قرار بدهد و بعد انتظار قهرمانی داشته باشد.برای استقلال  صدرنشین است زشت است دغدغه زمین تمرین داشته باشد.مشخص است که بازیکن غیرت کرده و با همه مشکلاتی که وجود داشته توانش را گذاشته و تیم را با کمک کادر فنی در بالای جدول حفظ کرده اما هواداران باید هوشیار باشند و بدانند از بازیکنان و کادر فنی در چه شرایطی انتظار داشته باشند.اگر امکانات نمی‌دهیم حق نداریم از آنها موفقیت بخواهیم.