تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر در دیداری خارج از خانه موفق شد تا تراکتور را با تک گل «سیدجلال حسینی» شکست دهد تا از جمع مدعیان عقب نماند و با ۲ بازی کمتر به رده چهارم جدول برسد.

در همین راستا «حمید درخشان» در مورد روند صعودی تیم فوتبال پرسپولیس ، عملکرد سرخپوشان برابر تراکتور و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

پرسپولیس ۲ پیروزی متوالی به دست آورد تا به نوعی از بحران خارج شده باشد. نظر شما در این باره چیست؟

تیم آنچنان هم در بحران نبود اما به نظر من به این پیروزی آن هم مقابل تیم خوب تراکتور نیاز داشت که به آن هم رسید. این برد از نظر روحی و روانی به پرسپولیس کمک زیادی خواهد کرد.

بازی با تراکتور چطور بود؟

نیمه اول مسابقه چنگی به دل نزد اما در نیمه دوم پرسپولیس روند خوبی را در پیش گرفت و توانست چندین موقعیت گل به دست آورد که این موضوع نشان از عملکرد خوب تیم بود. با این وجود مهم ۳ امتیاز بازی بود که پرسپولیس بدست آورد.

اما قبول دارید عملکرد پرسپولیس با نوسان زیادی همراه است؟

به نظر من روند تیم رو به جلو است. با این حال با توجه به فشردگی بازی‌ها طبیعی است که یک بازی تیم خیلی خوب باشد و یک بازی نتواند چندان موفق عمل کند.

با توجه به پیروزی در ۲ بازی اخیر آیا سرخپوشان می‌توانند روند خوبشان را حفظ کنند؟

اینکه بازیکنان تا آخرین دقایق بازی خوب می‌دوند نشان از شرایط خوب آنها دارد و بیانگر این موضوع است که از نظر بدنی شرایط خوبی دارد. تنها باید از نظر روحی و روانی در آرامش قرار داشته باشند تا این روند خوب حفظ شود.

با توجه به نتایجی که به دست آمد پرسپولیس شانس قهرمانی در نیم فصل را هم دارد؟

این موضوع خیلی به تیم از نظر روحیه و انگیزه کمک می‌کند. شاید از نظر جایگاهی، قهرمانی در آخر فصل مهم باشد اما قهرمانی در نیم فصل هم به بازیکنان انگیزه خوبی می‌دهد تا برای حفظ جایگاه خود بجنگند.

با این شرایط شما چقدر شانس برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ قائل هستید؟

این تیم بهترین کادر فنی و بازیکنان را در اختیار دارد و باز هم در لیگ مدعی اصلی است. تنها موضوع مهم به نظر من موفقیت دوباره در لیگ قهرمانان آسیا است که تا قبل از این بازی‌ها تیم باید از همه نظر شرایط خوبی داشته باشد. به نظر من باید پرسپولیس تا قبل از لیگ قهرمانان به صدر جدول برسد تا با روحیه خوبی پای به این مسابقات بگذارد.

کم کم به فصل نقل و انتقالات هم نزدیک می‌شویم. به نظر شما پرسپولیس در چه پست‌هایی نیاز به تقویت دارد؟

همه در آسیا به ما به عنوان یک مدعی نگاه می‌کنند و برای اینکه واقعا به عنوان یک مدعی در این بازی‌ها حاضر شویم باید به خوبی تقویت شویم. الان تیم در تمام خطوط نیاز به تقویت دارد که ضرورت دارد به بهترین نحو ممکن این یارگیری صورت گیرد.