کمال کامیابی‌نیا در دومین بازی متوالی به عنوان مدافع میانی به میدان رفت و در این پست بی‌اشتباه نشان داد. کمال با تجربه‌ای که دارد از پس این ماموریت مهم برآمد و حتی زمانی که تیمش تحت فشار بود اشتباه فردی نکرد تا خیال کادر فنی بابت یکی دو بازی بعدی که احتمالاً کنعانی‌زادگان را در اختیار ندارد راحت باشد.

از نیمه دوم دیدار با آلومینیوم بود که سرمربی قرمزها بعد از اشتباهات مهدی شیری در این پست تصمیم گرفت تا کمال کامیابی نیا را به قلب دفاع تیمش بفرستد تا در غیاب حسین کنعانی زادگان، او وظیفه حضور در کنار سیدجلال حسینی را برعهده گیرد،کامیابی نیا که در دوران حضورش در پرسپولیس همیشه در خدمت تیم بوده است، این بار در پستی متفاوت و با شرح وظایفی جدید کار خود را دنبال کرد.

کامیابی نیا به خوبی نشان داد که پتانسیل بازی در پست های مختلف را دارد و پس از بازی آلومینیوم نیز در دیدار مقابل ماشین سازی و تراکتور در این پست با نظر گل محمدی بازی کرد که علیرغم بازی در پست غیر تخصصی، نمایش قابل قبولی داشت.

با توجه به نمایش خوب کمال کامیابی نیا و بازگشت جلال حسینی به ترکیب، به نظر می رسد تا زمان بهبودی کنعانی زادگان همچنان این زوج در قلب دفاع پرسپولیس به میدان می روند تا در میانه میدان نیز فرصت بازی به سرلک و نوراللهی برسد، شاگردان گل محمدی هفته آینده باید در دیداری معوقه مقابل مس رفسنجان به میدان بروند که می تواند پیروزی در این مسابقه اختلاف آن ها با صدر جدول را به 2 امتیاز برساند.

کامیابی نیا که ششمین سال حضور در پرسپولیس را سپری می کند همچنان فرم آماده ای را از خود نشان داده و حالا با بازی در پست دفاع وسط، یک آلترناتیو جدی برای مدافعان پرسپولیس خواهد بود.