مرحله پلی آف بسکتبال بانوان از روز پنجشنبه با برگزاری ۴ دیدار آغاز شد. تیم پالایش نفت آبادان که در دور مقدماتی همه مسابقات خود را با برد پشت سر گذاشته بود، در نخستین بازی مرحله پلی‌آف مقابل نامی‌نو شکست خورد. این تیم در بازی برگشت هفته آینده دوباره مقابل نامی نو به میدان خواهد رفت.

شایسته متشرعی سرمربی نفت آبادان درباره دیدار انجام شده اظهار داشت: بازی اول را متاسفانه واگذار کردیم. استارت خوبی داشتیم اما در کوارتر دوم بچه‌ها خوب کار نکردند.

سرمربی پالایش نفت آبادان افزود: نامی‌نو هم تیم خوبی است و از چند بازیکن تیم ملی بهره می‌برد. ما تا حدودی برنامه‌ای که داشتیم را پیاده کردیم و با برنامه‌ای که در این هفته داریم، نتیجه خواهیم گرفت.

وی درباره جذب بازیکن خارجی، عنوان کرد: بازیکن ما شب مسابقه به تیم اضافه شد. به همین دلیل شرایط تمرین و هماهنگی با بازیکنان تیم را نداشت و به طور کامل از او در بازی با نامی‌نو استفاده نکردم.

متشرعی ادامه داد: بازیکن خارجی ما چهارشنبه آمد و روز شنبه نخستین جلسه تمرین را داشت. او بازیکن بسیار خوبی است، ای کاش فرصت داشتیم او را زودتر به تیم اضافه می‌کردیم اما با امید به خدا تا آخر هفته به هماهنگی لازم می‌رسیم و نتیجه خوبی کسب می‌کنیم.

سرمربی پالایش نفت آبادان درباره سابقه بازیکن خارجی این تیم، گفت: بازیکن خارجی ما برای تیم ملی سنگال و MBP دو دوره مسابقات افرا بسکت است. با برنامه‌ریزی و با تمریناتی که این هفته داشتیم و برنامه‌ریزی دقیقی که برای بازی برگشت داریم نتایج خوبی خواهیم گرفت.

متشرعی با اشاره به سطح بالای لیگ امسال، عنوان کرد: سطح مسابقات لیگ امسال کاملا متفاوت و از سطح بالایی برخوردار بود. تقریبا تمامی تیم‌ها بازیکن خارجی دارند و سطح کیفی تیم‌ها بالاست.