به گزارش افکارنیوز،علیرضا خلیلینیا امروز در گفتوگو با فارس در آبادان اظهار داشت: خوزه آلبرتو کاستا با تصمیم هیئت مدیره و انجام توافق نهایی قرارداد خود را با تیم فوتبال صنعت نفت تمدید کرده و دستیاران پیشین نیز همانند فصل گذشته در کنار این مربی فعالیت میکنند.

وی افزود: از امروز به شکل جدی وارد بازار نقل و انتقالات شده و به‌دنبال جذب ۱۰ بازیکن هستیم که در لیست اولیه خرید سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت هستند؛ این ۱۰ بازیکن فصل گذشته در لیگ برتر توپ زده و تمام سعی خود را به کار بسته تا سهمیه لیگ برتری‌های صنعت نفت را از میان این لیست پر کنیم.

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به بازیکنانی که به شکل قطعی از صنعت نفت جدا می‌شوند، افزود: امید شریفی‌نسب از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و حبیب مانگشتی، عباس محمدی، هدایت شهریاری، حسین سلامی و عماد زعتره نیز به صلاحدید سرمربی، سال آینده در تیم صنعت نفت هیچ جایی ندارند.

وی از جدایی قطعی فونیکه‌سی از صنعت نفت گفت و خاطرنشان کرد: به شکل دوستانه‌ای با جدایی این بازیکن موافقت کرده و به هیچ عنوان دوست نداشتیم که کار به شکایت بکشد؛ فونیکه‌سی پس از ثبت قرارداد رسمی با باشگاه عجمان امارات مبلغی را بابت صدور رضایتنامه به باشگاه صنعت نفت می‌پردازند.

خلیلی‌نیا تصریح کرد: چند بازیکن لیگ دسته یکی نیز مدنظر ما قرار داشته که پس از کامل شدن بررسی‌هایمان اسامی آنها را به سرمربی تیم اعلام می‌کنیم.

وی در پایان متذکر شد: هیئت مدیره فعلی باشگاه صنعت نفت آبادان در فصل بعدی با قدرت به کار خود ادامه داده و هیچ تغییری در آن ایجاد نمیشود.