به گزارش افکارنیوز به نقل از سايت گل ،جمعه ۲۲ ارديبهشتماه، كمي مانده به ساعت ۱۹:۳۰. بازي تراكتورسازي با ملوان انزلي در آخرين هفته ليگ، دقايق ابتدايي خود را طي ميكند اما تراكتور تا همين دقيقه هم ۲-۰ پيش افتاده.

در دقیقه ۶ نفوذ احسان حاج‌صفی و پاس عمقی این بازیکن محمد ابراهیمی را در موقعیت تک به تک قرار می‌دهد تا این بازیکن با یک ضربه بغل پا دومین گل را به ثمر برساند. در همین لحظه کاپ قهرمانی لیگ دوازدهم توسط نمایندگان فدراسیون فوتبال در سکوی مخصوصی که تدارک دیده شده قرار می‌گیرد اما…

اما در آن سوی جعبه جادویی یک هوادار تراکتور که با مشت‌های گره‌کرده فریاد گل سر می‌دهد، با فرود آوردن مشت خود دیگر نمی‌تواند نفس را بالا ببرد… این یعنی ایست قلبی به دلیل هیجان بالا و… انا لله و انا الیه راجعون.تراکتور با این گل مرگبار نایب‌قهرمان لیگ شد و شهر تبریز مملو از شادی و جشن و سرور. ولی در آن سوی جعبه جاودیی، اشک است و ضجه و شیون. خانواده‌ای بی‌پدر شده است… بی سرپناه… ستون یک خانواده شکسته است.

بله؛ وقتي تراكتور در دقیقه ۶ دومین گل را مقابل ملوان به ثمر رساند مرد میانسالی از شدت خوشحالی و استرس بالا با ایست قلبی مواجه شده و داری فانی را وداع گفت. این مرد میانسال، عباد صدری یكی از كسبه بازار تبریز بود كه با رفتن خود طایفهای را داغدار كرد. پیكر این هوادار عزیز صبح روز شنبه تشیيع شده و در وادی رحمت به خاك سپرده شد. شب سوم آن مرحوم نیز روز یكشنبه در مسجد امام حسین واقع در خیابان لاله میدان امام حسین و از ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد.