گادوین منشا به ‎خاطر یک حرکت منشوری هنگام شادی گل موقتا محروم شد تا جنجالی در این خصوص رخ دهد. حسن‌زاده، رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص شرح ماوقع پرونده مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر گفت: به ‌نظر شما ما چه زمانی باید این کار را انجام می‌دادیم؟ همین دیروز اول وقت وقتی فیلم حرکت ناشایست این بازیکن منتشر شد به‌ محض اینکه از این موضوع مطلع شدیم رای دستور موقت محرومیت از حضور در میادین را صادر کردیم.

او درمورد اینکه در فضای مجازی از جانب هواداران هر دو تیم استقلال و پرسپولیس فشارهایی وارد شده است که براساس اعتقاد استقلالی‌ها نباید این محرومیت قبل از بازی با پرسپولیس صورت می‌گرفت و به اعتقاد پرسپولیسی‌ها باید هرچه سریع‌تر با این امر برخورد می‌شد، ادامه داد: این موارد و این موضع‌گیری‌ها هیچ تاثیری روی آرا و تصمیمات ما ندارد بلکه رفتاری که خود شخص که از نظر ما بازیکن یا مربی یا باشگاه هستند، انجام می‌دهد و نوع رفتار آن‌ها برای ما مهم است. رفتار این بازیکن، رفتار زننده‌ای بود و چیزی بود که اخلاق عمومی آن را نمی‌پسندند.

حسن‌زاده درباره اینکه رای قطعی منشا چه زمانی صادر می‌شود، گفت: احتمالا تا هفته آینده. ما این اتفاق را در فضای رسانه‌ای مشاهده کردیم و حالا باید گزارش بازی و نماینده فدراسیون برسد و بعد از استماع دفاعیات بازیکن و باشگاه رای نهایی را بدهیم.

او درباره اینکه به‌نظر می‌رسد با این وضعیت به‌طور حتم منشا بازی با پرسپولیس را از دست می‌دهد، تاکید کرد: در هر صورت این بازیکن برای بازی بعدی تیمش قطعا محروم است. البته ابدا برای ما اهمیت نداشت که رقیب بعدی گل‌گهر چه تیمی است و ما کاری نداریم که بازی بعدی این تیم مقابل چه تیمی برگزار می‌شود. با این رفتار تشخیص دادیم ایشان یا هر بازیکنی که برایش دستور موقت صادر می‌شود صلاحیت بازی را ندارد. نکته قابل‌توجه اینکه شاید باور نکنید که حتی خود من به‌شخصه نمی‌دانستم بازی بعدی گل‌گهر مقابل پرسپولیس است.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: اگر دستور موقت هم نمی‌دادیم نوع رفتار این بازیکن طوری بود که قطعا با محرومیت مواجه می‌شود و الان که با دستور موقت از بازی محروم می‌شود بعدا این محرومیت در رای لحاظ خواهد شد.