رونالد کومان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پاریس اظهار داشت: سن ژرمن تیم بسیار خوبی بوده و این رقابت بسیار جذاب است.ما پیشرفت خوبی داشتیم و اکنون کیفیت بالایی داریم. به نظرم دیدار با پاریس زیبا خواهد شد.

سرمربی بارسلونا اظهار داشت: پیکه حالش خوب است و با ما 4-5 روزی است که تمرین کرده و اکنون احساس مثبتی دارد. یک روز مانده تا تصمیم بگیریم که آیا او در لیست قرار گیرد یا خیر. آرائخو البته ما تمرین نکرده و در جدال فردا حضور نخواهد داشت.

وی ادامه داد: هر بازیکنی از خط دفاع ما می تواند در دیدار فردا بازی کند. ما چند اشتباه داشتیم که این هم بخشی از فوتبال است. من شک ندارم که بچه‌ها ما می‌دانند که چگونه مقابل تیمی قدرتمند مثل پاریس دفاع کنند. مسابقه فردا بسیار تاکتیکی خواهد بود و ما می‌خواهیم بر میدان مسلط باشیم. باید بتوانیم مقابل امباپه و سرعت او بیایستیم و وقتی توپ در دست ما اشتباه نکنیم. نمی‌خواهم به صورت انفرادی او را بگیریم ولی باید بدانیم که چگونه از مالکیت خود استفاده کنیم.

کومان گفت: دمبله تغییرات زیادی کرده که این اتفاق مثبتی است. او توانسته بر مسائل جسمانی‌اش غلبه و پیشرفت کند.

سرمربی بارسلونا اظهار داشت: مسابقه فردا دوئل مسی و امباپه نیست ولی بازی زیبایی خواهد شد و بازیکنان بسیار لذت خواهند برد. اینکه مسی به پاریس می‌رود نیز اکنون ربط ندارد. لئو الان بازیکن ماست و من امیدوارم که با ما ادامه بدهد.