حمید درخشان پیشکسوت  فوتبال کشورمان عنوان کرد: نیم فصل اول لیگ تمام شد، اما احساس می‌کنم امسال شرایط خوبی در مسابقات لیگ نداشتیم. سطح بازی‌ها کمی پایین‌تر از سال‌های قبل بود. دلیل آن هم می‌تواند شرایط کرونایی و وقفه‌های طولانی در مسابقات باشد. در مجموع امیدوارم دور برگشت مسابقات کیفیت بهتری داشته باشد.

درخشان درباره مسابقه یادبود علی انصاریان و مهرداد میناوند گفت: بار دیگر به خانواده‌ مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز تسلیت می‌گویم و برای آن‌ها صبر و شکیبایی آرزو می‌کنم.

درخشان درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و احتمال رای آوردن علی کریمی گفت: خوشحالم که فوتبالی‌ها بالاخره برای اولین بار در این انتخابات حضور دارند. امیدوارم شاهد حضور فوتبالی‌ها در فدراسیون فوتبال باشیم تا تغییر و تحول بیشتری را شاهد باشیم.

درخشان ادامه داد: متاسفانه عملکرد مدیران قبلی فدراسیون خوب نبوده است و مشکلات فراوانی را در پرونده ویلموتس به وجود آوردند. پرونده‌ای که باید از جریمه آن را از بیت المال بدهیم. امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاق‌هایی نباشیم.

درخشان درباره درخشش مهدی طارمی در مسابقه پورتو مقابل یوونتوس گفت: بابت بازی‌های مهدی طارمی من هم مانند سایر فوتبالی‌ها خوشحالم، اما از همه مهمتر این است که داشتن چنین بازیکن‌هایی باعث سربلندی ایران می شود.