عباس مژدهی اظهار داشت: اینکه استقلال نتوانسته از نظر فنی انتظارات را برآورده سازد موضوع درستی است اما این دلیل نمی‌شود از محمود فکری انتقادات تندی انجام داد.

وی افزود: محمود فکری همواره به صدرنشینی استقلال در لیگ برتر می‌بالید و آن را پاسخی برای منتقدان می‌دانست اما این صدرنشینی را از دست داد تا انتقادات بیشتر شود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: فکری می‌توانست و می‌تواند با آرامش بیشتری جواب منتقدان را بدهد و به حل مشکلات استقلال کمک کند. او باید به دور از حاشیه برنامه‌هایش را برای بهبود استقلال دنبال کند.

مژدهی تصریح کرد: استقلال هنوز به ترکیب ثابت نرسیده و این اصلا برای استقلالی که ادعای موفقیت دارد خوب نیست، او باید از مدت‌ها قبل یازده بازیکن اصلی‌اش را مشخص می‌کرد.

وی تاکید کرد: فکری اگر می‌خواهد از این شرایط خلاص شود باید تاکتیک استقلال را تغییر داده و نمایش‌های بهتری را تیمش به اجرا بگذارد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: خط دفاعی استقلال بزرگ‌ترین معضل بازی‌های اخیر این تیم است و باید راهکار مناسبی برای این منطقه در نظر گرفته شود تا این قدر مثل بازی‌های اخیر راحت دروازه آبی‌پوشان باز نشود.