مجتبی فریدونی در مورد اینکه آیا صحبتی با مجتبی حسینی در خصوص تقویت ذوب‌آهن برای مسابقات نیم‌فصل دوم انجام شده، اظهار داشت: فعلا صحبتی انجام نشده، سرمربی تیم مشغول به کار و آشنایی با تیم است. البته پیشنهاداتی را برای خطوط دفاع، هافبک و حمله به ما داده که مشغول بررسی آن‌ها هستیم اما هنوز لیستی به صورت قطعی در مورد خروجی ها و ورودی‌های تیم مشخص نشده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در مورد بودجه نقل و انتقالات زمستانی این باشگاه، گفت: ما یک بودجه کلی داریم و بر اساس آن در فصل نقل و انتقالات کار می‌کنیم. هزینه در نقل و انتقالات باید منطقی باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است حتی با قراردادهای 5میلیاردی هم موافقت کنند، اظهار داشت: ما برای یک فصل هم چنین رقمی نداشتیم چه برسد به نیم‌فصل، مگر چه خبر است و آن بازیکن چه کسی است که برای یک نیم‌فصل این پول را بخواهد؟ اصلا از این رقم‌ها نداریم.

فریدونی در مورد خداحافظی و جدایی علی دشتی که در فضای مجازی اعلام کرده، گفت:‌ نه او جدا نشده است. ما از این موضوع اطلاع و خبری نداریم. یک طرفه نیست و همه چیز باید دو طرفه باشد.

وی در خصوص انتخاب مجتبی حسینی و اینکه باشگاه نفت مسجد سلیمان اعلام کرده بابت این انتقال از حسینی و ذوب‌آهن شکایت می‌کند، اظهار داشت: مجتبی حسینی 26 بهمن فسخ و بیست‌وهشتم با ما مذاکره کرد. فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشد. در مورد شکایت چیزی به دست ما نرسیده، از ما نمی‌توانند شکایت کنند. مربی فسخ کرد، به اینجا آمد و ما هم با او قرارداد بستیم. کار غیرقانونی نکردیم. 

مدیرعامل ذوب‌آهن افزود: این مساله عادی است. سال گذشته هومن افاضلی سرمربی پارس جنوبی بود و هفته بعد سرمربی ماشین‌سازی شد. در گذشته هم این مسائل بوده است. امیدواریم نفت مسجد سلیمان هم زودتر سرمربی خودش را انتخاب کند و برای این باشگاه آرزوی موفقیت داریم.