سجاد آقایی، مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال دیروز با وجود اینکه در محل تمرین استقلال حضور یافته بود، اما به دلیل صحبت‌های روز گذشته خود مجوز شرکت در تمرین را پیدا نکرد.

سجاد آقایی روز گذشته مدعی شد که به او اعلام نکرده بودند تمرین چه ساعتی و کجا برگزار می‌شود و از محمود فکری، سرمربی استقلال انتقاد کرده بود. همین مسئله کافی بود تا مهاجم استقلال در اختیار باشگاه قرار بگیرد. با توجه به اینکه استقلال مهاجمانی چون مهدی قایدی، امیرارسلان مطهری، شیخ دیاباته و سبحان خاقانی را دارد، این بازیکن نتوانست جایی در ترکیب آبی‌پوشان پیدا کند.

اکنون خبر می‌رسد که دو تیم لیگ برتری خواهان جذب مهاجم استقلال شده‌اند. مدیران استقلال نیز طبق سیاست‌های مصوب شده در هیئت مدیره، در صورت عدم نیاز کادر فنی این بازیکن را به صورت قرضی به تیم دیگری انتقال خواهند داد. آقایی نیم فصل دوم سال گذشته هم به صورت قرضی راهی ذوب‌آهن اصفهان شده بود.

بیوگرافی سجاد آقایی

قد سجاد آقایی 178 سانتی متر است و در پست مهاجم بازی می کند ، از پایه های تیم پرسپولیس پرورش یافت اما سپس به استقلال رفت.

بیوگرافی سجاد آقایی

خانواده سجاد آقایی

برادرش میثم آقایی از بازیکنان مشهور مرکزی و اراک می باشد ، الگوی سجاد آقایی کریستیانو رونالدو می باشد.

شروع با نفت

بصورت حرفه ای فوتبال را از باشگاه نفت تهران از آبان سال 1394 وقتی 16 ساله بود شروع کرد تا اینکه شهریور 1395 در 17 سالگی به جوانان پرسپولیس رفت.

سجاد آقایی در پرسپولیس

آقایی توسط منوچهر عبدالله نژاد به تیم پرسپولیس برده شد و توانست در یکسال حضور خود هم آقای گل شده و هم در شهرآورد جوانان 2 گل به استقلال بزند.

استقلالی ام!

از بچگی عاشق استقلال بودم و بازی های این تیم را در استادیوم می دیدم ، اما مربی ای که با من در پایه ها کار می کرد مرا به پرسپولیس برد.

خودم هم نمیخواستم بروم ولی او با خانواده ام حرف زد و آنها مرا مجاب کردند به پرسپولیس بروم.

از استقلال تا آلومنیوم اراک

تیر ماه 96 بود که او بعنوان یک بازیکن زیر 23 سال به عضویت استقلال در آمد اما علیرضا منصوریان سرمربی وقت اعلام کرد نیازی به او ندارد و بهتر است فعلا در یک تیم دیگری بازی کند.

به این ترتیب آقایی بصورت قرضی یک فصل به تیم دسته اول آلومنیوم اراک رفت اما نهایتا در 6 بازی حضور داشت و توانست یک گل نیز به ثمر برساند.

آمدن شفر و بازگشت به استقلال

بعد از روی کار آمدن شفر بعنوان سرمربی استقلال ، آقایی سال 97 به استقلال بازگشت و با درخشش خود در اردوی پیش فصل توانست در بازی های لیگ نیز حضور یابد.

او با روی کار آمدن استراماچونی هم به یکی از بازیکنان تاثیر گذار تیم وی تبدیل شد.

وضعیت ازدواج و همسر سجاد آقایی

از وضعیت ازدواج و همسر سجاد آقایی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

الگوهای ایرانی و خارجی سجاد آقایی

سجاد اقایی یکی از دوست داران فرهاد مجیدی بازیکن و مربی سابق استقلال است و از الگوی خارجی خود نیز به کریستیانو رونالدو پرتغالی اشاره می کند.