امید عالیشاه یکی از بهترین بازی‌های فصل خودش را در سیرجان و بازی با گل‌گهر به نمایش گذاشت. او در دقیقه ۶۰ با یک فرار و حرکت انفرادی وارد زمین و محوطه هجده قدم حریف شد و با ضربه‌ای زمینی و از میان پاهای بشاگردی گلر گل‌گهر سیرجان دروازه تیم میزبان را گشود. کاپیتان دوم پرسپولیس جدای از گلی که به ثمر رساند با حرکات ویرانگر انفرادی خود، دوندگی و دریبل‌هایش تا توانست مدافعان تیم سیرجانی را اذیت کرد. امید عالیشاه هافبک هجومی قرمزها که باز هم در خط حمله و به عنوان یک فوروارد فرصت حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس را به دست‌ آورده بود با انگیزه‌ای که از ابتدای بازی نشان داد، موفق شد لبخند رضایت را روی لبان یحیی گل‌محمدی بنشاند. عالیشاه در جدال با گل‌گهر سیرجان با انگیزه‌ای فراوان پای به میدان گذاشت. او قبل از این دیدار و در گفت‌وگو با خبرورزشی مدعی شده بود «برای قهرمانی نیم‌فصل به سیرجان سفر می‌کنیم.»

وعده‌ای که با درخشش خود عالیشاه و سایر بازیکنان پرسپولیس تحقق پیدا کرد و مدافع عنوان قهرمانی با ۳۰ امتیاز به‌عنوان قهرمانی نیم‌فصل رسید. کاپیتان دوم پرسپولیس در این رابطه می‌گوید: «گفته بودم برای قهرمانی نیم‌فصل به سیرجان سفر خواهیم کرد. بچه‌های ما انگیزه زیادی برای این دیدار داشتند و می‌خواستیم به هرشکل ممکن در سیرجان نتیجه بگیریم و به عنوان قهرمانی نیم‌فصل برسیم. می‌دانستیم قهرمانی نیم‌فصل چقدر می‌تواند به قهرمانی پایان فصل ما کمک کند و به همین خاطر با تمام وجود جنگیدیم تا یک برد شیرین و ارزشمند را کسب کنیم.»

امید عالیشاه ادامه می‌دهد: «یکی از بهترین بازی‌های این فصل پرسپولیس را در دیدار با گل‌گهر سیرجان ارائه دادیم. این اتفاق و ۵ گلی که زدیم بسیار باعث خوشحالی و امیدواری ما شد و ان‌شاءا... بتوانیم در پایان فصل هم قهرمانی را برای پنجمین مرتبه متوالی جشن بگیریم. این یک هدف بزرگ برای همه ماست.»

شماره ۲ پرسپولیس یک گل انفرادی زیبا را نیز به ثمر رساند که درباره آن نیز می‌گوید: «خدا را شکر می‌کنم که ضربه‌ام تبدیل به گل شد. همه بچه‌ها زحمت‌ کشیدند و توانستیم ۵ گل به یکی از بهترین و پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ بزنیم. امیدوارم همین روند و بازی‌های کم‌نقص بچه‌های تیم در دیدارهای آینده ادامه داشته باشد.»

عالیشاه بار دیگر جمله معروف خود در مصاحبه قبلی با خبرورزشی را تکرار کرده و می‌گوید: «بله، این تیم پرسپولیس DNA قهرمانی دارد و به همین خاطر باز هم برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگد.»