چندی پیش بود که ابراهیم شکوری در خصوص سیاست باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی گفت: طبق اصول حرفه‌ای کادر فنی به باشگاه اعلام نیاز می‌کند، در پرسپولیس هم همین روال طی می‌شود. نیاز کادر فنی به باشگاه اعلام شده اما به هر قیمت و با هر شرایطی حاضر نیستیم بازیکن بگیریم. براساس نیاز تیم را تقویت می‌کنیم و طبق درخواست کادر فنی در حال مذاکره هستیم. با توجه به اینکه بازیکن خارجی در کشور نیست و بازیکنی که بتواند به پرسپولیس کمک کند خیلی محدود است اما تلاش می‌کنیم در پست‌هایی که کادر فنی اعلام نیاز کرده، بازیکنان مد نظر را جذب کنیم. 

سخنگوی باشگاه پرسپولیس با اشاره معنی‌دار به تعصب سیدجلال حسینی یادآور شد:‌ اهل جار و جنجال نیستیم، سعی می‌کنیم در سکوت و شرایط حرفه‌ای کار را پیش ببریم. وقتی نقل و انتقالات قطعی شود، آن را اعلام می‌کنیم. همان‌طور که بحث ترابی را با روند مثبت و حرفه‌ای پیش بردیم، خدا را شکر تیم ما مهره‌های بسیار خوبی دارد؛ از کاپیتان ما که یک نماد و اسطوره در پرسپولیس است و همه تیم‌های لیگ آرزوی داشتنش را دارندو  با غیرت و تعصب و تمام توانش کار می‌کند تا کوچک‌ترین عضو ما که در خدمت تیم است ولی در جاهایی نیاز به تقویت داریم. 

گفته می‌شود دلیل اصلی این مصاحبه سخنگوی باشگاه پرسپولیس درخواست مالی عجیب و غریب و سنگین برخی گزینه‌های پرسپولیس بوده است. یکی از این گزینه‌ها شهریار مغانلو مهاجم تیم سانتاکلارا در پرتغال است. از قرار معلوم مدیربرنامه‌های شهریار مغانلو که این بازیکن تأکید زیادی روی او داشت درخواست عجیب و سنگینی از پرسپولیسی‌ها داشته است‌؛ «۳ میلیارد تومان برای خود شهریار مغانلو و ۶۰ هزار یورو برای جلب رضایت باشگاه سانتاکلارا آن هم فقط برای نیم فصل!» با یک حساب سرانگشتی شهریار مغانلو مبلغی حدود ۵ میلیارد تومان جهت نیم‌فصل بازی برای پرسپولیس آب می‌خورد! این در حالی است که سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس زیر ۲ میلیارد تومان برای یک فصل قرارداد دارد. از سوی دیگر خبردار شدیم یکی از علل ناراحتی مدیران پرسپولیس از شهریار مغانلو مصاحبه او بود. جایی که مغانلو اعلام کرد از تراکتور تبریز هم پیشنهاد دارد و همه چیز را در این رابطه به مدیربرنامه‌هایش سپرده است!