یحیی گل محمدی ، سرمربی  تیم فوتبال پرسپولیس  گفت: ما بازی‌ها را خیلی سخت شروع کردیم. بعد از این که قرار شد به فینال آسیا برویم، بازی هایمان مقابل تیم‌های نساجی و ذوب آهن لغو شدند. متاسفانه نتوانستیم در آسیا نتیجه بگیریم، اما نایب قهرمان شدیم. تاثیرات زیادی را بعد از فینال روی بازی هایمان در لیگ برتر شاهد بودیم.

وی افزود: می‌خواستیم در لیگ قهرمانان آسیا پیروز و قهرمان شویم؛ اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. رفته رفته تیممان شکل گرفت. مقابل تیم آلومینیوم اراک نتیجه خوبی نگرفتیم و بازی را باختیم. در این مدت هم از لحاظ مالی، روحی و روانی بسیار دچار مشکل بودیم.

یحیی گل محمدی تصریح کرد: به بچه‌ها گفتم که نتیجه بازی با آلومینیوم را فراموش کنند، اما از آن درس عبرت بگیرند. خیلی‌ها می‌خواستند ما را وارد حاشیه کنند، اما نتوانستند. در هیئت مدیره با آمدن سمیعی شاهد اتفاقات خوبی بودیم. سمیعی جو خوبی را در پرسپولیس ایجاد کرد.

گل محمدی ادامه داد: خوشبختانه توانستیم در ۵ بازی متوالی، یکی یکی امتیازات را کسب کنیم و خودمان را قهرمان نیم فصل اول فوتبال ایران کنیم. نتایجمان رضایت‌بخش بودند. باید این روند را ادامه دهیم. بازی‌های اصلی در نیم فصل دوم خواهند بود و مهم آن ها هستند. هدفمان قهرمانی است و باید به آن برسیم.