پیکان در مشهد بازی را به شهر  خودرو واگذار کرد، ابراهیم صالحی در این مورد به خبرنگار ما گفت:  بازی خوبی بود و ما کار را خوب شروع کردیم و روی غفلت گل خوردیم و نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.

او در مورد اعتقاد پیکانی‌ها مبنی بر این که  باید برای آن ها پنالتی  گرفته می‌شد ادامه داد:  در آن صحنه  داور پشت دروازه نظر داور را برگرداند و متاسفانه یک پنالتی  صددرصد برای ما گرفته نشد. اما در ادامه کار باز هم روی  غفلت گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

این بازیکن در مورد برخوردش با نعمتی، بازیکن شهر خودرو که باعث مصدومیت آن بازیکن  شد نظرش را اینگونه  بیان کرد:  ما به قصد توپ رفتیم  و من نعمتی  را ندیدم و خودم هم چند دقیقه ای حالم خوب نبود اما بعد بازی پیگیر حال نعمتی بودم و خدا را شکر  حالش خیلی بهتر است و انشالله که به سلامتی برگردد.

وی درمورد اینکه چرا پیکان مدتی است نتوانسته نتیجه بگیرد گفت:  هزینه‌هایی که باشگاه‌های دیگر کرده اند در برابر ما خیلی بیشتر است و ما در نیم‌فصل هم به خاطر کمبود بودجه نتوانستیم آن طور که باید و شاید خریدهایی را انجام دهیم و در نیم فصل دوم هم کار سخت تر  است ولی انشالله که همه چیز درست خواهد شد.

صالحی در پایان در مورد دیدار با استقلال در جام حذفی افزود:  جام حذفی جام شگفتی ها  است ولی سرمربی استقلال عوض شده و آقای فرهاد مجیدی آمده و به این تیم شوک داده اما ما هم به این بازی خیلی امیدوار هستیم.