پرسپولیس بعد از جذب مهدی ترابی و شهریار مغانلو اکنون آخرین پروسه نقل و انتقالاتی خود را با هدف تقویت خط دفاعی را دنبال خواهد کرد.

فرشاد فرجی مدافع شمالی سابق تیم‌های راه آهن، نساجی و پدیده مشهد که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس قرار داشت ولی به دلیل مشکلات رضایتنامه در تحقق این انتقال ناکام مانده بود، اینبار شخصا دست به کار شد و با توجه به اعلام قطعی باشگاه برای دریافت مبلغ رضایتنامه کارهای مربوط به آن را شب گذشته به سرانجام رساند.

فرشاد فرجی که با درخواست ۳ میلیاردی صدور رضایتامه مواجه شده بود، در نهایت در شرایطی که باشگاه پرسپولیس نیز به وی اعلام کرده بود شخصا باید پیگیر صدور آن باشد، شب گذشته این مهم را به سرانجام رساند و طی توافق صورت گرفته با پرداخت ۲ میلیارد تومان مجوز جدایی از این تیم را دریافت کرد.

مدافع مدنظر پرسپولیس که پیش از این نیز در مقطعی موردتوجه پرسپولیس قرار داشت و نتوانست به خواسته خود دست یابد، اینبار نمی‌خواست تجربه گذشته برایش تکرار شود و به همین منظور شخصا پیگیری این پرونده را دنبال کرد و توانست با تامین مبلغ ۲ میلیاردی، با پرواز ساعت ۱۸ شب گذشته مشهد را به مقصد تهران ترک کند.

شرایط جوی اما باعث شد تا پرواز با تاخیر و مشکلات زیادی همراه شود و اکنون این بازیکن با حضور در تهران در انتظار تماس باشگاه برای انجام مذاکره و ثبت رسمی قرارداد است تا پروسه نقل و انتقالاتی سرخ‌ها نیز در زمستان با جذب سه بازیکن به پایان برسد.