ابراهیم شکوری که دیروز یکی از بازیکنان تیم پیشکسوتان سرخابی بود، در حاشیه این مسابقه خیریه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس گفت:  ما سعی می‌کنم در کمال آرامش باتوجه به نیاز تیم و خواست کادرفنی بازیکن بخریم. ما به هر قیمتی نمی‌خواهیم بازیکن بخریم و خریدهایمان در شرایط حرفه ای و قیمت معقول جذب شده‌اند. هر بازیکنی که بخواهیم بخریم باید تمام شرایط قانونی را رعایت کنیم.

وی درباره فرشاد فرجی توضیح داد: در رابطه با آقای فرجی مذاکرات خوبی صورت گرفته اما ما منتظریم سازمان لیگ، مالکیت و مدیریت باشگاه را به ما اعلام کند. چون ما نمی‌خواهیم کاری کنیم که تیم دچار مشکل شود. اولویت مدیران پرسپولیس حفظ برند و جایگاه پرسپولیس است و سعی می‌کنیم مشکلی پیش نیاید.

او درباره ارسال نامه به باشگاه شهرخودرو عنوان کرد: چون شائبه درباره مدیریت و مالکیت شهرخودرو هست، ما نامه زدیم که مشخص کنند با چه کسی باید مذاکره کنیم و از چه کسی رضایت نامه بگیریم.

این در حالی است که حمید مطهری دستیار یحیی گل محمدی هم حضور فرجی در لیست سرمربی سرخپوشان را تائید کرد و شایعاتی پیرامون حضور او در باشگاه برای امضای قرارداد در ساعات آتی وجود دارد.