باشگاه پرسپولیس در پیامی در چهلمین روز از درگذشت پیشکسوت فوتبال و پرسپولیس، بازیگر و مجری، علی انصاریان ، یاد و خاطره او را گرامی داشت و این ضایعه را بار دیگر به خانواده وی، جامعه فوتبال و هنر و به ویژه هواداران پرسپولیس تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:  تسلیت گفتن‌ها مایه تسلای خاطر نمی‌شود از اندوهی که هنوز در باورش مردد هستیم. گویی این انکار برای جامعه فوتبال و پرسپولیس، پایانی نخواهد داشت. هنوز در باور رفتن مهرداد میناوند سر در گم بودیم که ناباورانه از رفتن علی انصاریان گفتند.

روی بنرها و در صفحه تلویزیون، آن خنده‌ها و شوخی‌ها، زنده بودن را فریاد می‌زدند و حال باید می‌پذیرفتیم که صاحب آن خنده‌ها دیگر در میان ما نخواهد بود. آن خنده‌ها بارها و بارها ما را ویران کرد و خدا می‌داند، در این شب و روزها بر مادر او چه گذشت که هیچ همدردی، او را تسلی نخواهد داد.

چهل روز گذشته و گویی علی انصاریان این جا در میان ما حضور دارد. شاید از معجره خنده باشد که آن را بی‌دلیل از یکدیگر دریغ می‌کنیم و او بی‌دریغ آن را نثار همگان می‌کرد. این روزها در آستانه سال نو، چه سخت دلتنگ او و مهرداد عزیز هستیم.

باشگاه پرسپولیس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره او، بار دیگر این ضایعه را به خانواده وی، جامعه فوتبال و هنر و هواداران پرسپولیس تسلیت می‌گوید.