سعید عزیریان درباره حضور امروز (سه‌شنبه) خود در باشگاه استقلال اظهار داشت: تفاهم‌نامه‌ای با باشگاه استقلال امضا کرده بودیم که بر اساس آن 65 درصد از قراردادمان را بگیریم تا هم برای باشگاه مشکلی پیش نیاید و هم ما شب عیدی بتوانیم به پول‌مان برسیم. قرار بود روز گذشته بخشی از این مبلغ واریز شده و مابقی نیز پایان برج دوم و سوم سال آینده پرداخت شود. پول روز گذشته برای من و دیگر اعضای کادر فنی قبلی واریز نشد و به همین دلیل امروز من و امیدعلی دفتری به نمایندگی از کادر فنی به باشگاه رفتیم.

وی افزود: احمد مددی، مدیرعامل باشگاه گفت که اسپانسر باشگاه چک داده و امروز یا فردا پول ما را می‌دهند. ما اعتماد کردیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد، در غیر این صورت کارمان به شکایت در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال کشیده می‌شود. 

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص آخرین وضعیت شکایت خود از رشید مظاهری تصریح کرد: در آینده خواهید دید که کمیته اخلاق چه رأی صادر خواهد کرد. من ابتدا از خودم و سپس جامعه مربیان دفاع کردم. یک بار باید جلوی این کارها گرفته شود و کوچک‌تر به بزرگ‌تر احترام بگذارد. امیدوارم دیگر برای کسی چنین بی‌احترامی پیش نیاید. مظاهری هم گفته حرف‌های من را قبول ندارد و چرا باید عذرخواهی کند، اما امیدوارم کمیته اخلاق حرف‌های ما را بشنود و رأی خود را بدهد.