محمود کلهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی این تیم برابر تیم پدیده اظهار کرد: تیم پرسپولیس امروز خیلی خوب بازی کرد و موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه حریف خلق کرد. سرخپوشان در دقایق آخر بازی از تمام عناصر تهاجمی تیم استفاده کردند و موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتند، اما در دقایق آخر نیمه اول تیم پدیده به راحتی به گل اول رسید.

او ادامه داد: تیم پرسپولیس روز گذشته از بازیکنانی که تازه به خدمت گرفته‌اند و تازه محرومیت آن‌ها به پایان رسیده است استفاده کرد، اما همه بازیکنان در زدن ضربه آخر به توپ دچار مشکل هستند. اگر مهاجمین تیم بیشتر تمرین کنند سرخپوشان می‌توانند گل‌های زیادی به تیم‌های حریف بزنند.

او افزود: بیشتر تیم‌ها به صورت تدافعی بازی می‌کنند و یکی از راه‌های رسیدن به گل در مقابل این تیم‌ها انجام حرکات ترکیبی و شوت از راه دور است و تیم پرسپولیس هم باید از این تکنیک استفاده می‌کرد و در کل در این دیدار ما شاهد مالیکت توپ بالای پرسپولیسی‌ها بودیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: تیم پدیده هم امروز در دفاع و ضد حملات خوب ظاهر شد، اما باید پرسپولیسی‌ها در زدن ضربات آخر تمرین کنند تا در ادامه دیدار‌ها بتوانند پیروز میدان باشند.

عیسی آل کثیر می‌تواند به تیم پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کمک زیادی کند

کلهر درباره عیسی آل کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: عیسی آل کثیر یکی از مهاجمین خوب تیم پرسپولیس است و در این سن یکی از با تجربه‌ترین مهاجمان لیگ است و نباید اشتباه‌های گذشته را تکرار کند و این محرومیتی که برای او پیش آمد می‌تواند به عیسی کمک کند که با تجربه‌ی مضاعف‌ و باهوش‌تر بتواند از موقعیت‌های خودش استفاده کند.

او افزود: اضافه شدن عیسی آل کثیر به ترکیب تیم می‌تواند از نظر روحی به سرخپوشان کمک کند، چون او در زدن ضربات سر و زدن شوت‌های در چارچوب مهارت بالایی دارد. تیم پرسپولیس به این بازیکن نیاز دارد و امروز هم چند دقیقه‌ای که برای تیمش بازی کرد توانست موثر باشد.

پرسپولیس قهرمان امسال لیگ برتر است

پیشکسوت سرخپوشان در خصوص شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر اظهار کرد: شانس قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر ۹۰ درصد است و تیم‌های پرسپولیس، استقلال و سپاهان در کورس قهرمانی هستند.

شانس قهرمانی پرسپولیس

تیم پرسپولیس نباید تیمی را در لیگ قهرمانان آسیا دست کم بگیرد

محمود کلهر درباره بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در لیگ قهرمانان آسیا هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت و چون بازی‌ها در هند برگزار می‌شود تیم پرسپولیس کار سختی در پیش دارد و بدون شک تیم پرسپولیس با بازیکنان خوب و شیوه بازی مدرن می‌تواند به راحتی از این مرحله صعود کند، اما در مراحل بعد کار سختی را در پیش دارد.

او ادامه داد: قطر به دلیل داشتن امکانات زیاد، چمن‌های استاندارد و ورزشگاه‌های مناسب، می‌توانست مکان مناسبی برای دیدار تیم‌های ایرانی باشد، اما تیم پرسپولیس با بازی مدرن و خوبی که انجام می‌دهد می‌تواند در هر کجا پیروز مسابقات شود.